NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Co kupić chłopakowi?
  24 pomysły na naprawdę fajny prezent dla faceta, które nie będą obciachem. Od 50 do 500 złotych

  Nigdy nie jest łatwo, prawda? Dlatego dokonaliśmy specjalnie dla Was autorskiego wyboru prezentów. Limit? Od 50 do 500 złotych, które na pewno zrobią wrażenie i ucieszą obdarowywanego. Jeśli zamówicie je na właśnie teraz, Amazon gwarantuje na swojej stronie, że bez problemu dojdą przed świętami. Często nawet z darmową dostawą! Upewnicie się o tym po kliknięciu w zdjęcie lub nazwę prezentu,

 • Prałat Henryk Jankowski.
  O majątku prałata Henryka Jankowskiego krążyły legendy. Jego przyjaciel: "umarł jako biedak"

  Kilkanaście lat temu prałat Henryk Jankowski znalazł się na liście najbogatszych Polaków, którą opublikował tygodnik "Wprost". Zajął 80. miejsce, zaraz za szefem dużej firmy budowlanej, a przed właścicielem sieci sklepów i delikatesów. O majątku duchownego, który zmarł w 2010 roku krążyły legendy. Nie krył się z tym, że lubił luksusowe samochody, meble, ubrania i trunki. Zbudował imponujący biznes, ale umarł "jako biedak".

 • Podrzucamy Wam pomysły na prezenty dla najbliższych.
  Pomysły na prezenty dla... wszystkich w jednym miejscu. Jeszcze zdążą dojść przed świętami

  Dopiero początek grudnia, ale Święta Bożego Narodzenia "zaskoczą" nas lada chwila. Dlatego jeśli szukacie pomysłu na prezent, zebraliśmy dla Was kategorie tematyczne ze sklepu Amazona. Jeśli zamówicie teraz, paczki zdążą dojść przed Świętami. A i wysyłka jest przeważnie darmowa.

 • Nagrody IAB MIXX Awards rozdane

  Już po raz dwunasty do rąk laureatów trafiły nagrody w IAB MIXX Awards – najważniejszym konkursie branży interaktywnej na najlepsze kampanie z udziałem digitalu. Odebrali oni statuetki w 16 kategoriach podczas uroczystej gali, która odbyła się 28 listopada br. w Warszawie. Najwięcej statuetek – aż siedem – otrzymała agencja GONG. Podczas wydarzenia zostały także przyznane nagrody za dokonania.

 • Ostatnie oferty promocyjne na Amazonie w Cyber Monday. Akcja trwała przez cały tydzień.
  Nowe Playstation 4 już od 850 zł i wiele innych. Oto ostatnie promocje na Amazonie, które warto sprawdzić

  Tydzień promocji powoli dobiega końca. Dzisiejszy Cyber Monday to finał serii obniżek i przecen, które od paru dni serwował Amazon. Poniżej zebraliśmy dla Was te, które wciąż możecie kupić, oszczędzając czasami sporo pieniędzy.

 • Kolejne wydarzenie z cyklu IAB HowTo. Tym razem o wideo marketingu

  Jakie formaty wideo są najpopularniejsze? Jak i kiedy są oglądane? Jak telewizja odnajduje się w rzeczywistości cyfrowej? Co sprawia że firmy już teraz przeznaczają około 15% budżetów reklamowych online na wideo? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci konferencji IAB HowTo Unlock The Power of Video Marketing. 6 grudnia br. podczas spotkania organizowanego w Warszawie przedstawią też najnowsze wyniki badań i wskażą kierunki rozwoju segmentu wideo.

 • IAB MIXX Awards & Conference 2018: najlepsze kampanie marketingowe z udziałem digitalu

  Najbardziej inspirujące kampanie marketingowe tego roku zostaną przedstawione już 28 listopada br. podczas IAB MIXX Conference – konferencji poprzedzającej uroczyste rozdanie nagród IAB MIXX Awards. Jak pokazać to, czego nie widać? Czy warto być kontrowersyjnym? Jak zaangażować pokolenie Y? To tylko wybrane wątki kampanii, które podbiły tegoroczny rynek reklamy nie tylko digitalowej.

 • Kuchenne znaleziska nie zachęcały do jedzenia w "Porto di mare"
  Zepsute ryby i frytura to dopiero początek. Ta "Kuchenna Rewolucja" szła jak po grudzie

  Pierwotny pomysł na restaurację był całkiem niezły – ryby oceaniczne miały zachwycić mieszkańców Trzebini. Jednak restauracja "Porto di mare" szybko zamieniła się w nieatrakcyjny lokal z "polskim" jedzeniem. Dopiero Magda Gessler zdiagnozowała problemy restauracji. Ale zepsute dwutygodniowe ryby, barszcz z koncentratu i frytura to tylko początek.

 • Paweł Patkowski, przewodniczący jury IAB Mixx Awards, najważniejszego konkursu branży digitalowej, Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska
  "Reklamy w digitalu przestały być traktowane jako uzupełnienie". Niedługo finał konkursu MIXX Awards

  – Marketerzy są pod narastającą presją zwiększania zwrotu z inwestycji w komunikację i przekładają te wyzwania na swoich partnerów biznesowych. To wyraźny trend, w którym rozwój technologii może bardzo pomóc – mówi Paweł Patkowski, przewodniczący jury IAB Mixx Awards, najważniejszego konkursu branży digitalowej, Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska. Rozmawiamy z nim o konkursie, a także rynku reklamy i trendach w komunikacji marketingowej.

 • Siostry Godlewskie tym razem postanowiły wspólnie zaśpiewać Mazurka Dąbrowskiego
  Tego naprawdę nie chcieliśmy usłyszeć. Siostry Godlewskie śpiewają polski hymn

  Nie wszystkie prośby powinny być spełniane. Nawet jeśli są to prośby od samego prezydenta. Wystarczy powiedzieć, że żyłoby nam się wszystkim lepiej, gdybyśmy nie usłyszeli hymnu w wykonaniu tych dwóch kobiet.