Sam opublikuj swoją książkę. Grupa PWN uruchomiła serwis self-publishingowy

Grupa PWN uruchomiła serwis self-publishingowy
Grupa PWN uruchomiła serwis self-publishingowy Fot. rozpisani.pl
Grupa PWN uruchomiła serwis self-publishingowy, za pośrednictwem którego każdy, kto wierzy w swój talent pisarski, może wydać książkę. PWN oferuje pełen zakres usług: korektę, redakcję językową, druk oraz porady marketingowo-prawne. Autor, który formalnie sam jest wydawcą własnej książki, dzieli się z serwisem pieniędzmi, jakie zarabia na sprzedaży publikacji.

Użytkownicy serwisu Rozpisani.pl mogą wykupić za jego pośrednictwem szereg usług wydawniczych. Autor korzystający z oferty PWN może opłacić wydruk swojej książki (można wybrać m.in. wielkość nakładu, gramaturę papieru, format książki, rodzaj okładki), przygotowanie e-booka, korektę oraz pomoc marketingową (serwis może przygotować materiały prasowe i kampanię promocyjną w internecie).

Na łamach serwisu funkcjonuje specjalny kalkulator, za pomocą którego można obliczyć koszty związane z wydaniem książki oraz wysokość swojego honorarium ze sprzedaży określonego nakładu. W przypadku książek drukowanych honorarium wynosi 55 procent; autor sam określa cenę pojedynczej książki i e-booka.

Grupa PWN podkreśla, że właścicielem serwisu Rozpisani.pl jest Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw AZYMUT (większościowym udziałowcem spółki jest PWN Inwestycje Sp. z o.o), który oferuje dostęp do największych księgarń. – Twoja książka może pojawić się w ofercie takich księgarń jak: Amazon, Empik, Merlin, Gandalf i wiele innych. Współpracujemy z blisko 6 tysiącami odbiorców instytucjonalnych – napisano na stronie platformy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...