"Zakrapiana impreza" w siedzibie ABW. W piwnicy znaleziono ciało jednego z pracowników

W podwarszawskiej siedzibie ABW odnaleziono ciało 34-letniego cywilnego pracownika Agencji
W podwarszawskiej siedzibie ABW odnaleziono ciało 34-letniego cywilnego pracownika Agencji Fot. Jacek Łagowski / Agencja Gazeta
Prokuratura bada sprawę śmierci cywilnego pracownika ABW, którego ciało odnaleziono rano w piwnicy podwarszawskiej siedziby Agencji. Z nieoficjalnych ustaleń radia RMF FM wynika, że w budynku odbywała się wieczorem „zakrapiana impreza”.


Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego twierdzi, że w jej siedzibie, która mieści się w Magdalence, odbywało się jedynie szkolenie. Okoliczności śmierci 34-letniego cywilnego pracownika ABW mają wyjaśnić agenci z wydziału wewnętrznego. Sprawę badają także prokuratorzy i policjanci.

– Dzisiejszej nocy w jednym z obiektów szkoleniowo-recepcyjnych, należącym do nas, zmarł pracownik cywilny Agencji. Do ośrodka wezwano pogotowie oraz zawiadomiono prokuraturę – powiedział stacji TVN24 Maciej Karczyński, rzecznik ABW.

Radio RMF FM podaje, że przyczyną śmierci mężczyzny mógł być upadek ze schodów. Rozgłośnia ustaliła nieoficjalnie, że w czwartkowy wieczór w budynku odbyła się "zakrapiana impreza".

źródło: RMF FM
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".