I wszystko jasne! Prof. Chazan: Ludzie o lewicowych poglądach częściej mają problemy z zajściem w ciążę

Według prof. Chazana osoby o lewicowych poglądach częściej mają problemy z zajściem w ciążę.
Według prof. Chazana osoby o lewicowych poglądach częściej mają problemy z zajściem w ciążę. Fot. Jędrzej Nowicki / AG
Profesor Bogdan Chazan odkrywa przed światem nowe obszary medycyny. Właśnie stwierdził, że osoby o lewicowych poglądach częściej mają problemy z zajściem w ciążę. A wytłumaczenie jest jeszcze bardziej absurdalne niż sama teza. Dzieje się tak, bo "przesadnie dbają o szczupłą sylwetkę".

Profesor Bogdan Chazan zaczyna być w świecie medycyny tym, kim Antoni Macierewicz jest w świecie naukowców zajmującym się badaniem katastrof lotniczych. Ginekolog stwierdził właśnie, że "Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę".

Takie rewelacje padły na konferencji naukowej, którą zorganizował wojewoda wielkopolski (nominowany przez Beatę Szydło). Jak ginekolog uzasadniał swoją tezę? – Przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę – cytuje jego słowa "Głos Wielkopolski".

Studenci, którzy wzięli udział w sympozjum narzekali, że z wystąpień nie można było się dowiedzieć zbyt wiele. Do tego profesor nie podawał źródeł badań popierających jego tezy. No bo chyba trudno znaleźć jakieś badania, które potwierdzą, że przez głosowanie na lewicę trudniej zajść w ciążę.


Dzień po emisji przez TVN24 wstrząsającego wywiadu z Agnieszką i Jackiem, którym Chazan uniemożliwił legalną aborcję, na wykład lekarza w Poznaniu weszły kobiety z Czarnego Protestu. Rozwinęły na scenie czarną flagę i zaapelowały do zgromadzonych na sali medyków o świadczenie opieki medycznej, a nie kościelnej. To nie spodobało się organizatorom konferencji.

źródło: "Głos Wielkopolski"

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...