Donald Tusk niezauważenie przyjechał do Polski na jubileusz słynnego aktora. Prawicowe media dziwnie spokojne

Donald Tusk tym razem przyjechał do Polski na zaproszenie znanego aktora
Donald Tusk tym razem przyjechał do Polski na zaproszenie znanego aktora Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Donald Tusk świętował jubileusz 50-lecia działalności artystycznej Andrzeja Seweryna. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ... dziwnie spokojna reakcja prawicy. A praktycznie jej brak.


Praktycznie każda wizyta Donalda Tuska w Polsce jest szeroko komentowana przez prawicę. Czy przyjeżdża na przesłuchanie, czy na wybory, czy nawet na spotkanie z córką – zawsze może liczyć na "ciepłe" przyjęcie, chociażby okładkę na jednym z prawicowych tygodników.

Teraz jednak Tusk przyjechał do Polski z Brukseli całkowicie niezauważenie. A prawicowy portal wPolityce.pl odnotował to z niezwykłą dla siebie powściągliwością.

Po co szef Rady Europejskiej tym razem odwiedził ojczyznę? Powodem jest jubileusz Andrzeja Seweryna. Znakomity aktor świętował 50-lecie swojej twórczości artystycznej. "Piękny jubileusz Andrzeja Seweryna. Wśród gości m.in. Donald Tusk i Kuba Wojewódzki" – napisał w tytule prawicowy portal.

W warszawskim Teatrze Polskim ubrany w granatowy garnitur Tusk bawił się w towarzystwie innych znanych, cenionych i sławnych. Wśród zaproszonych przez Seweryna gości byli m.in. Kuba Wojewódzki, Grażyna Torbicka, Maja Komorowska, Jan Englert czy Michał Żebrowski.


Co ciekawe nie zabrakło również nowego prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WYBORY 2019

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE