Legenda Wisły Kraków szuka pomysłu na ratunek dla klubu. Chce grać za darmo

Kamil Kosowski ma pomysł, jak uratować Wisłę Kraków.
Kamil Kosowski ma pomysł, jak uratować Wisłę Kraków. Fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta
Będą pieniądze, a może nie będzie pieniędzy? Będzie Wisła grać w Ekstraklasie czy nie będzie? Takie pytania stawiają sobie kibice piłki nożnej od tygodni. Tymczasem była gwiazda krakowskiego zespołu ma pomysł, jak można uratować słynny klub choć na chwilę. Kamil Kosowski chce grać w Wiśle... za darmo.


"Jeżeli Wisła będzie potrzebować ludzi grających bez wypłaty żeby dokończyć sezon to jestem" – napisał Kamil Kosowski na Twitterze. Szybko pojawiło się w komentarzach zdjęcie, na którym jest jeszcze jeden zawodnik ze starego składu "Białej Gwiazdy", Maciej Żurawski. Internauci śmieją się, że gdyby "Żuraw" też zgodził się zagrać za darmo, Wisła byłaby uratowana. Wciąż ważą się losy krakowskiego zespołu. Piłkarze od dłuższego czasu nie zobaczyli pieniędzy za swoją pracę, a miasto nie dostało środków za wynajem stadionu. Sytuację miało uratować przejęcie klubu za 12 mln zł. Problem w tym, że oferenci najwyraźniej próbują się wycofać z umowy i kluczą w sprawie przelewu.

Brak pieniędzy może wpędzić klub do grobu. Klubowi grozi bankructwo i wypadnięcie z rozgrywek Ekstraklasy. Część piłkarzy zgłosiło już wezwanie do zapłaty zaległości, co w przypadku ich nie uregulowania w ciągu 14 dni może skutkować rozwiązaniem kontraktów.

A wracając do propozycji Kamila Kosowskiego... Choć pomysł wydaje się być przedni, to pewne obawy można mieć co do formy byłego reprezentanta Polski. Po tym, jak zdjął z nóg buty piłkarskie, Kosowski zajął się bowiem biznesem i otworzył w Bielsku-Białej... pączkarnię.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"