Katarzyna Grochola w tajemnicy wzięła ślub! "To mój mąż. Ostatni. Już ostatni!!!"

Katarzyna Grochola niedawno wzięła ślub
Katarzyna Grochola niedawno wzięła ślub Fot. Instagram / Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola niedawno założyła konto na Instagramie, jednak bardzo dba o swoją prywatność. Dlatego też dopiero teraz wyszło na jaw, że pisarka ponownie wyszła za mąż. I to aż... 9 miesięcy temu. Kim jest jej wybranek?


Pisarka zdradziła sekret w programie "Dzień dobry TVN", w którym zaprosiła dziennikarzy do swojego domu w Milanówku. Okazało się, że mężem 61-letniej Katarzyny Grocholi jest Stanisław Bartosik – ceniony puzonista. Para wzięła ślub 9 miesięcy temu.

– Zobaczyłam Stanisława na schodach i... nazwiskiem mi się przedstawił. Zapytałam czy ma jakieś imię... On mnie zapytał, czy może mnie pocałować! To mnie tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne – mówiła Grochola w programie. Jak dodała ich przyjaciele już dawno chcieli ich połączyć. – Tylko ty miałeś jakieś inne interesy – zwróciła się ze śmiechem do męża. – Pierwsze słyszę! – odparł uśmiechnięty Bartosik.Grochola nie ukrywa, że jest bardzo zakochana. – Zawsze jest miejsce na miłość, zawsze i wszędzie. Jaka jest różnica w zakochaniu się przed dziewiętnastką, a po 60-tce? To bardzo przyjemne uczucie – stwierdziła. Z kolei na Instagramie napisała pod zdjęciem z mężem: "To mój mąż. Ostatni. Już ostatni!!!".Miłość skłoniła Grocholę do nowych projektów. Pisarka wyznała, że chce napisać kryminał, wraz z mężem planuje również nagrać wspólną płytę. Ona ma śpiewać, Bartosik – grać.

Grochola i Bartosik mają trzy córki. Dwie pochodzą z pierwszego małżeństwa puzonisty, z kolei córką Grocholi jest znana dziennikarka i gwiazda TVN Dorota Szelągowska. Prowadząca "Dorota was urządzi" sama niedawno wyszła za mąż.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Radziecki sprzęt i brak śpiworów. Żołnierz opisuje, co zobaczył w wojsku: "Nie wiedziałem, że jest aż tak źle"
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"