Wielkanocny finał "Dance Dance Dance". Wzruszający moment na koniec show

Fot. Facebook.com / Dance Dance Dance TVP
Na finał w wielkanocną niedzielę każda z par musiała zatańczyć dwa duety oraz zachwycić widzów występem solo. W TVP 2 zakończył się program "Dance Dance Dance". Do ścisłego finału dotarli Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz siostry Patricia i Victoria Kazadi. Zwyciężyła para znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl".


Gdy "Dance Dance Dance" ruszył wiosną, nie brakowało emocji - niekoniecznie tanecznych. W jury miał się znaleźć Michał Piróg, ale znany tancerz i choreograf nie wyobrażał sobie jednak, aby występować w Telewizji Polskiej. Stwierdził, że jeśli miałby zatańczyć w TVP, to tylko na jej "pożegnalnej imprezie". "Są pieniądze, które brudzą ręce" - stwierdził Piróg.


W trzyosobowym jury znalazł się m.in. Ewa Chodakowska, która dotąd z tańcem nie miała wiele wspólnego. Na trenerkę spłynął hejt, a ta zapewniała, że jest apolityczna. "Zdrowy styl życia jest ponad podziałami" - tłumaczyła.

Po 8 tygodniach emisji programu w wielkanocną niedzielę w finale "Dance Dance Dance" znalazły się pary Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim oraz siostry Patricia i Victoria Kazadi.

Zwyciężyła para Wiktoria i Adam, czyli młodzi aktorzy znani m.in. z serialu "Rodzinka.pl".

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdecydowali się przekazać nagrodę - 100 tys. zł - na rzecz fundacji "A kogo?" Ewy Błaszczyk, niosącej pomoc osobom w śpiączce. Wiktoria Gąsiewska, jako 6-latka, zagrała w spocie fundacji "A kogo?". Widać było, że ze łzami w oczach ogląda nagranie sprzed lat.


Tuż po ogłoszeniu wyników doszło do jeszcze jednego wzruszającego momentu. Adam Zdrójkowski przejął mikrofon i wręczoną mu przed momentem statuetkę przekazał Patricii Kazadi, mówiąc, że siostry również zasłużyły na nagrodę. Organizatorzy show przewidzieli również nagrodę za 2. miejsce - 10 tys. zł. Siostry Kazadi przekazały tę kwotę fundacji "Nasze Dzieci" działającej przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...