Jak wygląda ogrodowe bocianie gniazdo? Sposób na urozmaicenie zabawy dla każdego dziecka

Bocianie gniazdo to jeden z rodzajów huśtawek ogrodowych.
Bocianie gniazdo to jeden z rodzajów huśtawek ogrodowych. Zrzut ekranu z YouTube.com / Lidl Polska
Pamiętacie te czasy, kiedy do zabawy wystarczyła przywiązana do drzewa opona? Niby nic, a zabawy i bujania było co nie miara. Teraz też można swojemu dziecku coś takiego skonstruować lub skorzystać z promocji i kupić w sklepie takie gotowe bocianie gniazdo.


Czym jest bocianie gniazdo? Oczywiście nie mowa tu o podeście na maszcie statku, który służy do wypatrywania innych jednostek na morzu. To nie jest także dosłownie gniazdo, które zbudował bocian. Tak nazywa się huśtawka ogrodowa dla dzieci, która zastąpiła kultową oponę na linie.

Bocianie gniazdo składa się z metalowej, szerokiej obręczy, do której zamontowano siedzisko w formie mocnego brezentu lub linową pajęczynkę. Obręcz mocuje się do drzewa lub sufitu za pomocą dwóch linek, co gwarantuje większą stabilność podczas zabawy.

Bocianie gniazdo to ciekawe rozwiązanie, które urozmaici dziecięce zabawy na dworze. Przy tak intensywnym wysypie wiosennych promocji w dyskontach, aż szkoda nie wykorzystać takiej okazji i sprezentować takie bocianie gniazdo swoim pociechom prezentu z okazji Dnia Dziecka.
Jedną z bardziej opłacalnych huśtawek tego typu oferuje w swojej najnowszej ofercie jeden z dyskontów. Bocianie gniazdo w jego ofercie ma brezentowe siedzisko o średnicy 110 cm.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem