Siwiec wyżaliła się, że drogie ciuchy nie dają jej już radości. Kiedyś bardziej cieszyła się z podróbek

Natalia Siwiec przyznała, że oryginalne produkty nie cieszą jej tak, jak kiedyś podróbki
Natalia Siwiec przyznała, że oryginalne produkty nie cieszą jej tak, jak kiedyś podróbki Fot. Instagram.com/nataliasiwiec.official
Kariera Natalii Siwiec eksplodowała w błyskawicznym tempie. Jeszcze 2012 roku była tylko piękną dziewczyną na trybunach meczu otwarcia Mistrzostw Europy. Teraz ma milion obserwatorów na Instagramie i szafę pełną ekskluzywnych ubrań. Czy ma powody do radości?


W rozmowie z "Faktem" przyznała, że zawsze ciągnęło ją do luksusu. Nie miała jednak do końca pojęcia, co to właściwie oznacza. Kiedy była nastolatką, to jej marzeniem była podróż do sklepu Zary w Hiszpanii i kupienie wszystkiego, co tylko zapragnie.

Topowe marki były dla niej zbyt abstrakcyjne. – Nawet nie wiedziałam, gdzie kupić takie marki jak Hermes, Dior czy Chanel – wyjawiła celebrytka.– W sklepach pojawiały się podróbki, a my, dziewczyny, nie znałyśmy się i myślałyśmy, że to oryginalne produkty. Dla nas i tak to kosztowało bardzo dużo. Taka torebka podróbka, która kosztowała 2 tysiące złotych, była dla mnie tak bardzo droga, ja myślałam, że to jest oryginalna torebka Diora – wytłumaczyła.Przyznała, że z czasem i wraz z rozwojem internetu była coraz bardziej świadoma. – Wtedy zaczęłam marzyć, że chciałabym mieć buty Christiano Louboutin – powiedziała i przyznała, że ma kilka par butów tej marki. – To już tak nie cieszy jak kiedyś, jak pierwsze buty, czy torebka, to jest kolejna rzecz, która pasuje do stylizacji – dodała. I zdradziła, że ubrania kupuje już za własne, zarobione pieniądze.Dodajmy, że w zeszłym roku Siwiec wywołała burzę swoim przemyśleniem na wakacjach w Hiszpanii. – Nigdy nie przestanie mnie zastanawiać fenomen oto tego miejsca. Zobaczcie, ile ludzi siedzi tutaj. A tutaj proszę, świeże owoce morza... Nie wiem, co ci ludzie robią – zastanawiała się celebrytka pod lokalem sieci McDonald's.

Źródło: fakt.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze