Vega podgrzewa atmosferę przed premierą "Polityki". Pokazał "najlepszego przyjaciela prezesa"

Patryk Vega pokazał kadr z filmu "Polityka", przedstawiający prezesa i jego największego przyjaciela.
Patryk Vega pokazał kadr z filmu "Polityka", przedstawiający prezesa i jego największego przyjaciela. Fot. Instagram / Patryk Vega
Patryk Vega od kilku tygodni podnosi ciśnienie politykom, pokazując kolejne kadry i fragmenty swojego najnowszego filmu "Polityka". Tym razem padło na Prezesa rządzącej partii. Reżyser uchylił rąbka tajemnicy i pokazał kadr przedstawiający lidera oraz jego "najlepszego przyjaciela".


Widzieliśmy już postać przypominającą Bartłomieja Misiewicza w nader intymnej scenie z kimś do złudzenia podobnym do Antoniego Macierewicza, scenę z wiertarką w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO, czy wreszcie postać zbliżoną do Krystyny Pawłowicz obrażającą wszystko i wszystkich z mównicy sejmowej.

Patryk Vega przyzwyczaił już widzów do tego, że pokazuje po kawałku co ciekawsze sceny ze swojej najnowszej produkcji. Film "Polityka" ma wejść na ekrany kin we wrześniu, krótko przed wyborami do parlamentu. Tym razem Patryk Vega na swoim Instagramie nie zamieścił fragmentu filmu, a tylko jeden kadr. Widać na nim Andrzeja Grabowskiego ucharakteryzowanego tak, że wygląda jak Jarosław Kaczyński.

Do tego, żeby jeszcze bardziej uwiarygodnić postać, "Prezes" trzyma na ręku kota. "Najlepszy przyjaciel Prezesa, Andrzej Grabowski na planie nowego filmu 'Polityka'" – opisuje zamieszczone zdjęcie Vega.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"