Vega podgrzewa atmosferę przed premierą "Polityki". Pokazał "najlepszego przyjaciela prezesa"

Patryk Vega pokazał kadr z filmu "Polityka", przedstawiający prezesa i jego największego przyjaciela.
Patryk Vega pokazał kadr z filmu "Polityka", przedstawiający prezesa i jego największego przyjaciela. Fot. Instagram / Patryk Vega
Patryk Vega od kilku tygodni podnosi ciśnienie politykom, pokazując kolejne kadry i fragmenty swojego najnowszego filmu "Polityka". Tym razem padło na Prezesa rządzącej partii. Reżyser uchylił rąbka tajemnicy i pokazał kadr przedstawiający lidera oraz jego "najlepszego przyjaciela".


Widzieliśmy już postać przypominającą Bartłomieja Misiewicza w nader intymnej scenie z kimś do złudzenia podobnym do Antoniego Macierewicza, scenę z wiertarką w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO, czy wreszcie postać zbliżoną do Krystyny Pawłowicz obrażającą wszystko i wszystkich z mównicy sejmowej.

Patryk Vega przyzwyczaił już widzów do tego, że pokazuje po kawałku co ciekawsze sceny ze swojej najnowszej produkcji. Film "Polityka" ma wejść na ekrany kin we wrześniu, krótko przed wyborami do parlamentu. Tym razem Patryk Vega na swoim Instagramie nie zamieścił fragmentu filmu, a tylko jeden kadr. Widać na nim Andrzeja Grabowskiego ucharakteryzowanego tak, że wygląda jak Jarosław Kaczyński.

Do tego, żeby jeszcze bardziej uwiarygodnić postać, "Prezes" trzyma na ręku kota. "Najlepszy przyjaciel Prezesa, Andrzej Grabowski na planie nowego filmu 'Polityka'" – opisuje zamieszczone zdjęcie Vega.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
0 0
0 0
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki