Vega ujawnia nowe informacje o "Polityce". Zapowiada dwa wątki homoseksualne

Patryk Vega ujawnił, że w jego filmie "Polityka" będą trzy wątki seksualne.
Patryk Vega ujawnił, że w jego filmie "Polityka" będą trzy wątki seksualne. Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Patryk Vega ujawnił, że w jego nowym filmie "Polityka" będą trzy wątki seksualne. – Niech każdy z polityków sam odpowie na pytanie, czego najbardziej się boi – odpowiedział tajemniczo reżyser w rozmowie z "Faktem".


Film Patryka Vegi jeszcze przed jesienną premierą wzbudza olbrzymie kontrowersje, szczególnie wśród polityków. Niedawno Jarosław Kaczyński produkcję reżysera nazwał atakiem na Prawo i Sprawiedliwość.

Vega w wywiadzie dla "Faktu" opowiedział o tym, co go spotyka przy pracy nad swoim dziełem. – Scenariusz na etapie produkcji został wykradziony. To nie jest domniemanie – to fakt. To, co mówi prezes Kaczyński, świadczy o tym, że albo mu ktoś ten scenariusz zreferował, albo sam go przeczytał – podkreślił.

Na tym jednak nie koniec, bowiem próbowano wymusić przesunięcie premiery. – Padła groźba nie wprost, że może mnie spotkać pozew, sprawa karna, za którą trafię do aresztu i po co mi to. Potem nacisk postępował, próbowano dotrzeć do innych ludzi blisko ze mną związanych. Miałem nawet po kilkanaście telefonów dziennie – przyznał.

Doszło do tego, że Vega postanowił wyjechać do Tokio, by tam w spokoju montować film. Reżyser zapytany o sceny erotyczne w "Polityce" zdradził kilka szczegółów. – W filmie są trzy wątki seksualne, a dokładniej dwa wątki homoseksualne i jeden heteroseksualny – wskazał, ale nie ujawnił wprost, kogo będą dotyczyły sportretowane w filmie romanse. – Niech każdy z polityków sam odpowie na pytanie, czego najbardziej się boi – dodał artysta.


źródło: Fakt24.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię