Masz tylko 72 godziny aby skorzystać z rabatów. Ebookpoint sprzedaje książki za ułamek ceny
redakcja naTemat.pl
02 stycznia 2025, 08:22·4 minuty czytania
Publikacja artykułu: 02 stycznia 2025, 08:22
W nowym roku nadrobię zaległości w czytaniu. Brzmi jak postanowienie, które zamierzacie zrealizować? W takim razie nie możecie przegapić legendarnej już akcji ebookpoint.pl. W pierwszych godzinach 2025 roku w największej internetowej księgarni z ebookami i audiobookami czekają na was darmowe egzemplarze, konkurs z nagrodami i przede wszystkim ogromne rabaty na setki pozycji. Akcję Zaczytani 2025 czas zacząć!
Reklama.
Reklama.
Ci z was, którzy już dawno temu przestawili się na cyfrowe wydania książek, z pewnością nie raz i nie dwa zawitali na ebookpoint.pl. Być może nawet udało wam się już uczestniczyć w noworocznej akcji Zaczytani.
Jeśli jednak dopiero budujecie swoją biblioteczkę ebooków, musicie wiedzieć, że ebookpoint.pl to miejsce, gdzie znajdziecie wszystko, czego wasza czytelnicza dusza może zapragnąć: książki od największych i najpopularniejszych wydawnictw w Polsce, ale też te bardziej specjalistyczne i niszowe.
Ebookpoint kusi jednak nie tylko szeroką ofertą. To miejsce, które każdego roku w styczniu zamienia się w raj dla wielbicieli książek i łowców niewiarygodnych rabatów – mogących sięgnąć nawet 98 procent. Jeśli więc chcecie rozpocząć rok od zakupu wymarzonych książek za ułamek ceny, to już niedługo będziecie mieć ku temu okazję.
Tysiące ebooków, audiobooków i książek w promocyjnych cenach – to właśnie akcja ZACZYTANI 2025 w dużym skrócie.
W dniach 2-4 stycznia aż 70 tysięcy tytułów zostanie przecenionych i to znacząco. Fani literatury w każdym niemal wydaniu mogą liczyć, że znajdą interesującą ich pozycję w cenie o wiele, wiele niższej, niż okładkowa.
Bądźcie jednak uważni: akcja Zaczytani 2025 trwa jedynie 72 godziny! Trzy dni to zarazem dużo i niedużo, aby wybrać najbardziej interesujące pozycje na nowy rok. Postanowiliśmy wobec tego odrobinę wam to zadanie ułatwić. Poniżej znajdziecie nasz wybór książek, które zamierzamy przeczytać w pierwszych dniach 2025 roku.
Zanim jednak do nich przejdziemy, musicie wiedzieć jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze, wchodząc na tę stronę otrzymacie ebooka - codziennie innego, całkowicie za darmo. Tytuły to niespodzianki, ale na pewno was nie rozczarują.
Druga kwestia, o której powinniście pamiętać, to konkurs, w którym można wygrać czytniki Pocketbook oraz vouchery, ufundowane przez Katalog Marzeń - połączenie w sam raz na dobry początek roku, nie sądzicie?
Aby spełnić swoje marzenia, zarówno te czytelnicze, jak i te nieco mniej standardowe, wystarczy dokonać zakupu na ebookpoint.pl, a następnie napisać kreatywną opinię na temat wybranej przez siebie książki. Szczegółową instrukcję konkursową znajdziecie na tej stronie.
Jeśli chcielibyście poznać naszą opinię, to najlepszymi książkami, od których warto rozpocząć ostatni rok ćwierćwiecza (brzmi poważnie!) są poniższe tytuły. Życzymy wam miłej lektury - przez cały 2025 rok!
Skoro zrobiło się poważnie, zacznijmy od czegoś lekkiego, dla wyrównania nastrojów. Książka Agaty Czykierdy-Grabowskiej to literatura z gatunku Young Adults w najlpszym wydaniu. Co więcej, akcja osadzona jest w nadmorskim pensjonacie w szczycie lata - czyli w miejscu, w które większość z nas teleportowałaby się dzisiaj bezzwłocznie, gdyby tylko nadarzyła się taka możliwość.
"Biały szum" to namiastka takiej ucieczki w lato. Do tego w towarzystwie dobrze napisanych postaci, uwikłanych w intrygę, równie chętnie rozwiązuje się przy drinku z palemką, co przy ciepłej herbacie z miodem.
Spocone dłonie, dreszcze przebiegające po karku, uczucie suchości w ustach i ten okropny ścisk w gardle lub w dole brzucha - strach ma nie tylko wielkie oczy, ma też szereg niezwykle nieprzyjemnych i uciążliwych objawów mu towarzyszących.
Jeśli na własnej skórze zdarzyło się wam poznać znaczenie wyrażenia: "Paraliżujący strach" koniecznie przeczytajcie książkę Anny Paluszak. Autorka sama zmagała się z zaburzeniami lękowymi, więc dokładnie wie, jakie metody warto zastosować, aby skutecznie uwolnić się od lęku, albo przynajmniej złagodzić jego wpływ na nasze życie.
Filozof, mędrzec, prorok - Yuval Noah Harrari bywa nazywany wszystkimi tymi określeniami. Czy zasadnie? To już pozostawiamy do oceny wam. Pewne jest jedno: książki pochodzącego z Izraela profesora historii znacząco przemodelowały światopogląd niejednej osoby na Ziemi.
Tym razem, Harrari bierze na tapet siłę informacji. Zastanawia się, wjaki sposób przepływ faktów i mitów wpłynął na rozwój cywilizacji, a także jakie zagrożenia niesie za sobą dezinformacja. Czy wnioski, do których dochodzi, będą dla nas, jako gatunku, pozytywne? Czy może raczej analiza poczynań oficjeli Cesarstwa Rzymskiego, Kościoła katolickiego czy partii bolszewickiej potwierdzą tylko, jak zabójczą bronią może być wiedza, rozprzestrzeniana w odpowiedni sposób?
Jolanta Kwaśniewska to jedna z tych osób, z którymi chyba każdy z nas chciałby wybrać się na kawę i zadać całą masę pytań: o życie w Pałacu Prezydenckim, o spotkania z głowami największych mocarstw, o dyplomatyczną etykietę, ale też o problemy, jakie wiążą się z życiem na politycznym świeczniku...
Emilia Padoł wybrała się z byłą pierwszą damą na taką właśnie "kawę". Zapis tego niezwykłego spotkania został wydany w formie książki, którą musi mieć na półce każdy, kto ceni wartość wspaniałych anegdot. Bo tych we wspomnieniach pierwszej damy nie brakuje.
"To pasjonująca książka, w której splatają się, a czasem plączą, losy, perspektywy i języki. Historia zbiorowa i jednostkowa, miłość i okrucieństwo, tęsknota i rozpacz z tych składników Jakub Jarno układa przejmującą i piękną opowieść o roli, jaką w życiu odgrywa przypadek, a może przeznaczenie. Poza wszystkim nie sposób się od tej opowieści oderwać. Bardzo polecam" - pisze Tomasz Stawiszyński, polecając debiutancką powieść Jakuba Jarno.
Czy aby jednak na pewno debiutancką? Jeśli macie ochotę, polecamy małe internetowe śledztwo: spróbujcie dowiedzieć się, kim jest autor pasjonującej powieści. Zaręczamy, że będzie to zaskoczenie z kategorii naprawdę ogromnych.
Polecajki kończymy kryminałem, bo przecież dobrej lektury z tego gatunku nie może zabraknąć w żadnym zestawieniu. Drugi tom sagi cyklu "Laury Wilk" autorstwa Mieczysława Gorzki to prawdziwa gratka dla fanów książek z silnymi kobiecymi bohaterkami w rolach głównych.
Tym razem komisarz Laura Wilk zmaga się nie tylko z konsekwencjami działań bezwzględnego seryjnego mordercy, Poltergeista, ale również z problemami w pracy. Towarzystwo młodszego aspiranta, zamiast ułatwiać pracę, tylko bardziej ją komplikuje.
Czy rozstrojona Laura poradzi sobie z Poltergeistem, który właśnie bierze ją na celownik?