
TikToker Mikołaj Tyszkiewicz, pseudonim Tyszka, wypuścił właśnie swój debiutancki singiel "Szot za szotem". W klipie do utworu wystąpiła Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak zaprezentowała się tam prowadząca program "Projekt Lady"?
REKLAMA
Tyszkiewicz niespełna dwa lata temu założył swoje konto na Tik Toku. Dziś ma tam ponad 1,4 miliona obserwujących, co czyni go jednym z najpopularniejszych polskich użytkowników tej platformy.
Czytaj także:W sieci pojawił się jego pierwszy kawałek "Szot za szotem". W wideo do piosenki oprócz rapera Smolastego możemy zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan.
Akcja teledysku rozgrywa się głównie na głośnej imprezie, pełnej alkoholu i tańczących, młodych ludzi. W pewnym momencie do klubu wchodzi długonoga piękność w szpilkach, w jasnej, dopasowanej sukience z wiatrem we włosach.
Tyszka przeciera oczy ze zdumienia. Kolejne ujęcie pokazuje, kim jest kobieta. To właśnie Rozenek-Majdan. "Na nią patrzę tak jak na obrazek. Bardzo piękna jest, ale też zimna" – śpiewa w tym samym momencie TikToker.
Nagranie do "Szot za szotem" nie jest aktorskim debiutem "Perfekcyjnej pani domu". Celebrytka zagrała już w filmie "Druga połowa" Łukasza Wiśniewskiego, gdzie wcieliła się w Olę Wallenberg. W internecie opublikowano zwiastun nowej produkcji Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia", w której także będziemy mogli ją zobaczyć.
Czytaj także: