Monika Richardson z córką Zosią i nowym partnerem Konradem Wojterkowskim podczas biegu charytatywnego w połowie września (zdjęcie ilustracyjne)
Monika Richardson z córką Zosią i nowym partnerem Konradem Wojterkowskim podczas biegu charytatywnego w połowie września (zdjęcie ilustracyjne) fot. AGENCJA SE / East News

Wydaje się, że od rozstania Monika Richardson odżyła. Czas dzieli między spotkania z nowym partnerem i opieką nad dwójką dzieci, a raczej - nastolatków. Dziś przypadają 17. urodziny córki dziennikarki. Z tej okazji Richardson opublikowała szereg zdjęć najmłodszej pociechy.

REKLAMA
Niedawno media rozpisywały się o synu Moniki Richardson, który mimo że nie zdał polskiej matury (a konkretnie: matematyki), dostał się na studia. Okazało się, że 20-letni Tomasz, owoc małżeństwa z brytyjskim pilotem Jamie'm Malcolmem, zdawał również maturę amerykańską, z którą poradził sobie lepiej.
Kilka dni po tym jak Tomasz podzielił się ze światem informacją o rekrutacji, jego o dwa lata młodsza siostra obchodzi 17. urodziny. Z tej okazji znana mama podzieliła się szeregiem zdjęć dziewczyny, także tych z dzieciństwa, i napisała pod jej adresem wiele czułych słów.
"Mądra, dobra i piękna. Mój największy dar od losu. Mój największy sukces. Najważniejsza kobieta w moim życiu" - napisała Richardson o córce.
Obserwującym dziennikarkę osobom nie umknęła uroda Zofii Malcolm, podobnie jak i fakt, że dziewczyna do złudzenia przypomina Monikę Richardson z początków jej kariery w telewizji. Obie panie mają regularne rysy, duże oczy i usta, blond włosy i błękitne oczy.
O Zosi wiadomo, że interesuje się szeroko pojętą sztuką. Dwa lata temu jej mama bardzo przeżywała egzaminy nastolatki do liceum plastycznego, a także kompletowanie przez nią teczki. Wiadomo, że dziewczyna koniec końców dostała się do szkoły, jednak można przypuszczać, że część z zajęć warsztatowych ominęła ją ze względu na zamknięcie szkół podczas pandemii.
Zosia nie ogranicza się wyłącznie do sztuk plastycznych. Wakacje spędziła na warsztatach aktorskich w Londynie, organizowanych przez jedną z tamtejszych uczelni. Z pewnością nastolatka, której tata jest Brytyjczykiem nie ma problemów z językiem.
Co ciekawe, jej starszy brat również ma zacięcie artystyczne, choć w zupełnie innych dziedzinach. Tomasz interesuje się modą, gra na fortepianie i gitarze, a także śpiewa. Jakiś czas temu brał nawet udział w "The Voice Kids".
logo
Monika Richardson z dziećmi - Zofią Malcolm i Tomaszem Malcolmem fot. Instagram / monikarichardson
Czytaj także: