O autorze
Cześć. Nazywam się Adam Grzesik
Na codzień prowadzę własne firmy i pomagam innym przedsiębiorcom zarabiać pieniądze. Robię to poprzez dzielenie się praktyczną wiedzą, ciekawymi warsztatami i podczas konsultacji.

Przez wiele lat pracowałem na stanowiskach dyrektora sprzedaży, operacyjnego i generalnego. Od ośmiu lat prowadzę własne firmy.

Klienci najbardziej cenią mnie za:
- podejście budżetowe, dlatego zarabiają
- praktyczne rozwiązania, stosuję tylko to co działa w polskich realiach
- upraszanie, w prosty sposób tłumaczę skomplikowane tematy

Ludzie naprawdę bogaci mają 3 intencje. Poznaj je i bogać się

Lubię podpatrywać bogate osoby, które samodzielnie tworzą biznesy. Dzięki nim wiele się uczę i popełniam mniej błędów.


Większość zamożnych ludzi w swoim życiu kieruje się trzema intencjami, które starają się zrealizować. Jeśli chcesz je poznać, czytaj dalej.

#1 Po pierwsze, bogaci uzyskują dochód ze swojej pracy. Tak: z pracy. Są zaangażowani w swoją pracę. Oczywiście najczęściej nie jest to praca na etacie, a jeśli już tak się zdarzy, że pracują na etacie, to stoją na samym szczycie hierarchii. Bywają też wysokiej klasy ekspertami, których czas kosztuje olbrzymie stawki, albo zajmują wysokie stanowiska, które poza wysokimi dochodami, zapewniają im prestiż. Na pewno zauważyłeś, że w prywatnej przychodni za wizytę u internisty płacisz ok. 70 zł, u specjalisty ok. 150-200 zł, natomiast u lekarza-celebryty nawet kilka razy więcej. To oznacza, że jeśli pracujesz na etacie lub wykonujesz wolny zawód, powinieneś dążyć do bycia ekspertem, a najlepiej ekspertem-celebrytą. Bogaci, kiedy prowadzą własne biznesy, robią wszystko, aby uzyskać jak najwyższy dochód ze swojej pracy. Zawsze uczestniczą w tworzeniu i rozwijaniu własnej firmy. Poświęcają swój czas. Oddają się temu zajęciu z całkowitym zaangażowaniem.


#2 Drugą ich intencją jest uzyskanie przez firmę wysokiej wartości. W dzisiejszych czasach firmy rodzinne należą do rzadkości. Zdecydowanie częściej bogaci ludzie tworzą biznesy, kierując swoją energię na to, aby wartość przedsiębiorstwa pięła się jak najwyżej, w jak najkrótszym czasie. A wszystko ma jeden cel: w momencie nasycenia znaleźć inwestora, któremu sprzedadzą firmę lub od którego otrzymają dofinansowanie, pozwalające rozwinąć przedsiębiorstwo jeszcze bardziej. Niezależnie od wyboru, jakiego dokonują, zawsze pamiętają o budowaniu wartość swojej firmy.

Mam nadzieję, że mój wpis uświadomił Ci, że przy wchodzeniu na drogę przedsiębiorczości warto myśleć szerzej i korzystać z doświadczeń bogatych ludzi. Jeśli masz szczegółowe pytania, zapraszam do komentowania.

Możesz również dołączyć do mojego newslettera, w którym daję dużo wartości - http://adamgrzesik.pl/prometeusz

Adam Grzesik
Pomagam Budować Zyskowne Firmy
https://adamgrzesik.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun