O autorze
Konopie to moja pasja. Od 15 lat zajmuję się popularyzacją wiedzy na temat wszechstronnego wykorzystania tej rośliny - zarówno w teorii jak i praktyce. Przez wiele lat aktywnie angażowałem się w działalność społeczną i polityczną ukierunkowaną na uwolnienie konopi z restrykcji prawnych. Współtworzyłem portal hyperreal.info, byłem redaktorem naczelnym Gazety Konopnej Spliff, aktywistą Kanaby i rzecznikiem prasowym Wolnych Konopi. Kandydowałem do Sejmu i Parlamentu Europejskiego promując ideę zielonej gospodarki opartej na konopiach. Chcąc udowodnić, że głoszone przeze mnie tezy mają pokrycie w rzeczywistości, stworzyłem największą w Polsce firmę konopną, która po kilku latach zatrudniała 100 osób i generowała dziesiątki milionów złotych przychodu. W 2019 roku założyłem Kombinat Konopny, którego celem jest kontynuowanie dotychczasowych osiągnięć w nowych dziedzinach przemysłu i prowadzenie badań nad agrotechniką i przetwórstwem konopi m.in. w kierunku wykorzystania włókienniczego.

www.facebook.com/maciejkowalski85
www.facebook.com/kombinatkonopny

Jeden za wszystkich - wszyscy za Pauliego

Michał Pauli
Mijają kolejne dni, tygodnie, miesiące (!), kiedy jeden z czołowych aktywistów Wolnych Konopi - Michał Pauli - siedzi w więzieniu pod zarzutem "przestępstwa bez ofiary".


O sprawie Michała pisałem już jakiś czas temu ("Misja: zniszczyć ćpuna") - teraz jego historią zainteresowała się telewizja TVN. W programie "Czarno na białym" pojawił się kilkuminotowy materiał przedstawiający sylwetkę Pauliego.

Pomagamy chłopakowi jak możemy, ale niestety możemy niewiele. Otrzymuje najlepszą pomoc prawną, jaka jest dostępna w tym kraju. Ty też możesz pomóc - napisz do Michała list, wesprzyj go ciepłym słowem, pomóż nam podtrzymać go na duchu. Najgorsze, co może go teraz spotkać, to osamotnienie, zapomnienie ze strony ludzi, o wolność których walczył (za co zapłacił ponowną utratą swojej wolności).

Listy adresujcie na Zakład Karny w Pińczowie ul. 3-go Maja 34 28-400 Pińczów z dopiskiem "Michał Pauli". Pamiętajcie, że korespondencja z osadzonymi podlega kontroli, dlatego zachowajcie dla siebie wszelkie informacje, które mogłyby zaszkodzić jego sprawie.

Polub mój fanpage:

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!
Leroy Merlin 0 0Glamour, a może... pustynny? Najnowsze ekscytujące trendy w urządzaniu wnętrz
Möller's 0 0Jak wspierać rozwój dziecka po 4 tygodniu życia? Ten składnik warto wprowadzić do diety
dad:HERO 0 0I wtedy wchodzi Pepsi, cała na różowo… Wina musującego z logiem tej firmy się nie spodziewałeś
Volvo 0 0Chcesz tanio kupić nowy samochód? To najlepszy moment. Zobacz, co wymyśliło Volvo
0 0Takich ludzi trzeba jak najszybciej wyeliminować z dróg. "Bogate dzieciaki" chwalą się piractwem