O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

naTemat.pl najbardziej interaktywną marką na Facebooku w lipcu 2016 - raport Sotrendera

Niedawno informowaliśmy, że w lipcu serwisy Grupy naTemat odwiedziła rekordowa liczba niemal 9 mln unikalnych użytkowników. Minęło kilka dni i mamy kolejne wieści, którymi możemy się pochwalić. Otóż z najnowszego raportu Sotrendera wynika, że w lipcu 2016 roku fanpage naTemat był kolejny miesiąc z rzędu najbardziej interaktywną marką na polskim Facebooku.


Jak piszą autorzy zestawienia, Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage’a w ciągu miesiąca.

A z samego raportu płynie także sporo więcej dobrych wiadomości. naTemat awansowało także o 6 pozycji i było czwartą najbardziej angażującą stroną marki na Facebooku. Nasz fanpage miał jeden z największych odsetków zaangażowanych fanów.

Względna interaktywność dla marek, mierzona wskażnikiem Relative Interactivity, okazała się dla nas najwyższa (razem z dwoma innymi fanpage’ami). Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage’a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów.
Cały dokładny raport możesz przeczytać tutaj. A nasz fanpage polubić w tym miejscu.

Co to za badanie?

Comiesięczne raporty Fanpage Trends opracowuje od marca 2011 r. Sotrender. Sotrender to pierwsza w Polsce firma badawcza specjalizująca się w badaniach i analizach mediów społecznościowych, założona w 2011 r. przez doświadczonych badaczy internetu. Raporty opracowuje Sotrender Research Team pod kierunkiem dr. Jana Zająca i dr. Dominika Batorskiego.

Raport Fanpage Trends to jedyne tak obszerne kompendium regularnie podsumowujące marketing i obsługę klienta na Facebooku, z podziałem na Marki, Media i Ludzi oraz dokładnymi rankingami w 50 kategoriach tematycznych z komentarzami kilkudziesięciu ekspertów z branży. Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...