O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

naTemat.pl najbardziej interaktywną marką na Facebooku w lipcu 2016 - raport Sotrendera

Niedawno informowaliśmy, że w lipcu serwisy Grupy naTemat odwiedziła rekordowa liczba niemal 9 mln unikalnych użytkowników. Minęło kilka dni i mamy kolejne wieści, którymi możemy się pochwalić. Otóż z najnowszego raportu Sotrendera wynika, że w lipcu 2016 roku fanpage naTemat był kolejny miesiąc z rzędu najbardziej interaktywną marką na polskim Facebooku.


Jak piszą autorzy zestawienia, Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage’a w ciągu miesiąca.

A z samego raportu płynie także sporo więcej dobrych wiadomości. naTemat awansowało także o 6 pozycji i było czwartą najbardziej angażującą stroną marki na Facebooku. Nasz fanpage miał jeden z największych odsetków zaangażowanych fanów.

Względna interaktywność dla marek, mierzona wskażnikiem Relative Interactivity, okazała się dla nas najwyższa (razem z dwoma innymi fanpage’ami). Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage’a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów.
Cały dokładny raport możesz przeczytać tutaj. A nasz fanpage polubić w tym miejscu.

Co to za badanie?

Comiesięczne raporty Fanpage Trends opracowuje od marca 2011 r. Sotrender. Sotrender to pierwsza w Polsce firma badawcza specjalizująca się w badaniach i analizach mediów społecznościowych, założona w 2011 r. przez doświadczonych badaczy internetu. Raporty opracowuje Sotrender Research Team pod kierunkiem dr. Jana Zająca i dr. Dominika Batorskiego.

Raport Fanpage Trends to jedyne tak obszerne kompendium regularnie podsumowujące marketing i obsługę klienta na Facebooku, z podziałem na Marki, Media i Ludzi oraz dokładnymi rankingami w 50 kategoriach tematycznych z komentarzami kilkudziesięciu ekspertów z branży. Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki