O autorze
Dorota Minta jest psychologiem klinicznym, pomagającym dzieciom i dorosłym z zaburzeniami odżywiania. Michał Bonarowski od lat pracuje w mediach i specjalizuje się w komunikacji nowoczesnych marek w Internecie. Łączy nas pasja kulinarna: lubimy uczestniczyć w ciekawych zdarzeniach z jedzeniem w roli głównej, poznawać doskonałe produkty i ich oryginalne smaki oraz stojących za nimi prawdziwych ludzi.
Lubimy spędzać czas z ludźmi ceniącymi dobry smak, kunszt rolników, producentów i kucharzy, cukierników, winiarzy. Od czasu do czasu zapraszamy przyjaciół do stołu i gotujemy dla nich dania, które właśnie odkryliśmy.
Dla ludzi tak jak my lubiących dobre smaki, powstał kalendarz imprez kulinarnych wartych odwiedzenia. Czekamy na Wasze maile: kontakt@wydarzeniakulinarne.pl

Festiwal Win Auchan - w poszukiwaniu perełek z sieciowej oferty.

Jesienny Festiwal Win Auchan
Jesienny Festiwal Win Auchan Taste It All
Sieci handlowe kuszą nas specjalnymi ofertami win, których często nie mieliśmy okazji zdegustować wcześniej. Już 6 października w Warszawie czeka nas całkiem nowe wydarzenie: Jesienny Festiwal Wina Auchan. To pierwsza taka degustacja w Polsce, kiedy sieć handlowa zaprasza swoich klientów do degustacji win, które zazwyczaj leżą na półkach. To interesujące otwarcie specjalnej oferty winiarskiej, która będzie dostępna od 8 do 17 października w całej sieci.


Polacy od kilku lat poszukują wiedzy o winie i dobrych win. Są tacy, którzy zaopatrują się w swoje ulubione butelki w kameralnych sklepach specjalistycznych, ale są też tacy, którzy szukają ich podczas codziennych zakupów w marketach, które prześcigają się w specjalnych ofertach, często sygnowanych znanymi nazwiskami z branży. Takie działania podejmuje też sieć Auchan, która zbudowała półkę "WINA KONESERA" prezentującą wyselekcjonowane butelki z Francji, Włoch, Hiszpanii i innych krajów winiarskich. Na poszukujących i uczących się sztuki wyboru win, ich doboru do ulubionych potraw w 50 sklepach w całej Polsce od kilku miesięcy czekają doświadczeni i gotowi do pomocy sommelierzy.
Podczas niedzielnego wydarzenia w Fortecy Kręgliccy będzie można spotkać 60 sommelierów pracujących dla Auchan, którzy oprowadzą po stoiskach 50 wystawców - importerów i producentów wina. To świetna okazja do degustacji, ale też poznania swojego Sommeliera z ulubionego sklepu.
Na festiwalu dostępnych będzie 400 specjalnie wyselekcjonowanych etykiet najlepszych win. Win będziemy kosztować w profesjonalnych kieliszkach degustacyjnych używanych na codzień przez profesjonalistów.

Podczas imprezy można będzie składać zamówienia na wina z odbiorem własnym w Auchan Piaseczno lub z dostawą pod wskazany adres
Wydarzenia Kulinarne są patronem medialnym Festiwalu :)

Organizator wydarzenia:Taste It All - wine & food promotion

Niedziela, 6 października 2019 w godzinach …
Forteca Kręgliccy -Targ, Zakroczymska 12, Warszawa
Wstęp wolny po zarejestrowaniu:
http://DegustacjaAuchan2019gastro.evenea.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje