Max Kolonko wraca do TVP? Hanna Lis: Dywany się już nie sprzedają?

Kolonko wróci do TVP?
Kolonko wróci do TVP? Fot. Krzysztof Szatkowski / Agencja Gazeta
Po tym jak Prawo i Sprawiedliwość sporządziło tzw. małą ustawę medialną zaczęła się giełda nazwisk osób, które mogą objąć stanowiska w TVP i Polskim Radiu. Z ostatnich doniesień wynika, że do polskiej telewizji miałby wrócić Mariusz Max Kolonko. Informację o "wielkim powrocie" nie omieszkała w zabawny sposób skomentować Hanna Lis.

Mariusz Max Kolonko miałby reprezentować w TVP ruch Pawła Kukiza, który według doniesień, zawiązał nieoficjalną koalicję z partią Kaczyńskiego. Prawicowy dziennikarz odnosi ogromne sukcesy na YouTube, gdzie prowadzi na swoim kanale serię programów pod nazwą "Max TV". Każdy odcinek to komentarz polityczny, który jak sądzi sam dziennikarz, jest prawdziwy i bez zakłamania. W końcu Kolonko wciąż powtarza, że "mówi jak jest".

Hanna Lis przypomniała na swoim Twitterze o jeszcze jednej, ciekawej działalności prawicowego dziennikarza. Mianowicie, że jest on właścicielem firmy sprzedającej tureckie dywany. "Max Kolonko wraca ponoć do TVP. Dywany się nie sprzedają?" – ironizuje dziennikarka.
W następnym wpisie dziennikarka pokazuje kilka egzemplarzy dywanów oferowanych przez sklep Kolonko. "Gust ma dość okropny" – stwierdza Hanna Lis.
O możliwości powrotu Kolonko do TVP informował "Newsweek". Doradca Pawła Kukiza, Paweł Pitaś, przyznał w rozmowie z tygodnikiem, że cieszyłby się gdyby dziennikarz wrócił do TVP. – Stołki nas nie interesują, dlatego nie zamierzamy rekomendować swoich kandydatów na stanowiska w mediach publicznych. Ale na pewno byśmy się ucieszyli, gdyby istotną rolę w nowych mediach mieli odgrywać tacy ludzie jak np. Mariusz Max Kolonko – powiedział. Dodał, że dziennikarz był brany pod uwagę, jako pretendent do objęcia funkcji w zarządzie, ale klub Kukiz'15 ma już innego kandydata.

źródło: "Newsweek"

Napisz do autora: adam.gaafar@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...