Cezary Pazura przerwie milczenie? Zapowiada dużą aktywność na YouTube i Facebooku. "Najbliżej mi do Pawła Kukiza"

Fot. Marcin Wojciechowski / Agencja Gazeta
Cezary Pazura był chętnie czytanym komentatorem życia publicznego na Facebooku. Ale w ostatnim czasie na zamilkł, bo jak twierdzi, nie ma co pisać. "Politycy sami zaczęli się komentować" - mówi w wywiadzie. Aktor zapowiada, że w najbliższym czasie jego aktywności wyraźnie się zwiększy.

Wyjaśniając przyczyny swojego "milczenia" na Facebooku, aktor stwierdza, że sytuacja na scenie politycznej się bardzo mocno spolaryzowała. On zaś nie uważa się za znawcę polityki. – Najczęściej reaguję spontanicznie – mówi serwisowi Dziennik.pl. Aktor zapowiada, że już niebawem będziemy mogli go nie tylko częściej czytać, ale być może też oglądać.
Cezary Pazura

Jak mnie coś zirytuje albo się z czymś nie zgadzam, wtedy piszę. Ale niebawem będę bardzo czynny na Facebooku, myślę też o tym, żeby otworzyć kanał na YouTube'ie, bo czasami łatwiej jest mi powiedzieć coś do kamery. Czytaj więcej

Pazura stara się być apolityczny i jak mówi, pracuje nad tym, by jego aktywność wpisywała się w "głos zdrowego rozsądku". Zaznacza jednocześnie, że jest katolikiem. – Moim obowiązkiem jest starać się oddzielać ziarno od plew – mówi.

Mimo deklaracji o swojej apolityczności wskazuje, że w chwili obecnej najbliżej politycznie jest mu do Pawła Kukiza. – Oczywiście zawsze bliższa mi była prawa strona, bo jestem tradycjonalistą – mówi. Pazura nie chce jednak kojarzyć się z żadną partią. Uważa, że aktor powinien być apolityczny pod każdym względem.

Kilka miesięcy temu mówiło się, że TVN "zakazał" aktorowi wypowiedzi. Miał usłyszeć, że jeśli nie ograniczy swoich wypowiedzi na tematy związane z polityką, straci pracę w jednym z seriali komediowych.

– Usłyszał, że stacja wierzy w niego i nie ma zamiaru go skreślać. Postawiono mu jednak warunek: zachowa pracę w serialu „Aż po sufit”, ale musi ograniczyć swoje kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące polityki czy narkotyków – przekonuje jeden z informatorów tabloidu.


źródło: Dziennik.pl
Trwa ładowanie komentarzy...