"Wy, gorszy sort jesteście patologią i tak będziecie traktowani". Szokujący wpis naczelnego "Super Expressu"

Redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski rozwinął myśl Jarosława Kaczyńskiego o tym, kto jest "gorszym sortem Polaków".
Redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski rozwinął myśl Jarosława Kaczyńskiego o tym, kto jest "gorszym sortem Polaków". Fot. Polsat News
Emocje po wypadku prezydenta nie ostygły i chyba prędko nie ostygną. Oliwy do ognia dolewa teraz redaktor naczelny "Super Expressu", który w najnowszym felietonie do jednego worka wrzuca wszystkich przeciwników PiS, jak i osoby życzące śmierci prezydentowi Andrzejowi Dudzie po incydencie na A4.

Dla Sławomira Jastrzębowskiego to ludzie "wykluci i mentalnie uformowani przez zdegenerowany komunizm". "Wystarczył drogowy wypadek prezydenta Polski, żebyście nie wytrzymali. I zapełnił się Internet waszymi prawdziwymi myślami" – pisze. Twierdzi on, że tę spiralę nienawiści nakręcają " dziennikarze wysługujący się poprzedniej władzy".

"Nasze zadanie polega na tym, żebyście już nigdy nie decydowali w Polsce, o żadnych, ale to żadnych ważnych sprawach. Jesteście patologią i tak będziecie traktowani" – stwierdza. Co nie pozostaje bez echa.
źródło: se.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...