Prognoza pogody daje nadzieję. Prawdziwa wiosna przyjdzie już w najbliższy weekend, ma być bardzo ciepło

Wszystko wskazuje na to, że wiosna przyjdzie już niedługo.
Wszystko wskazuje na to, że wiosna przyjdzie już niedługo. Fot. Jan Rusek/Agencja Gazeta
Co prawda pierwszy dzień wiosny przywitał większość naszego kraju słońcem, to jednak temperatury są jeszcze dość zimowe. Prognoza pogody pokazuje, że już w najbliższy weekend będziemy mogli poczuć wiosnę. Także na termometrach.

Po kilku słonecznych i ciepłych dniach, zima wróciła w o wiele lepszej kondycji niż była choćby w grudniu czy styczniu. I ma zostać z nami do piątku. Do tego czasu możemy się spodziewać opadów śniegu i marznącego deszczu. Do tego temperatury od -1 na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu do 5 stopni Celsjusza w Zachodniopomorskim i silny wiatr nie rozpieszczają, skłaniając raczej do pozostania w domach. Wszystko ma się zmienić jednak w najbliższy weekend.
W sobotę ma świecić piękne słońce. Temperatura będzie się wahać od 3 st. C na Podkarpaciu, 7 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Pomorzu. Na sile straci także wiatr. W niedzielę będzie jeszcze lepiej – termometry wskażą od 6 st. C na wschodzie, przez 9 st. C w centrum Polski, do 11 st. C na południowych-zachodzie kraju. Nie pozostało nic innego jak zaplanować długi spacer. Przydałoby się już dokonać przeglądu i przygotowania rowerów do sezonu. Mogą się przydać.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca