Kamila Gasiuk-Pihowicz

Tysiące lat temu w Babilonie Hammurabiego panował bardziej przejrzysty system prawny niż ten, który może już niedługo zapanować we współczesnej Polsce. Z grożącego nam niebawem prawnego zamętu dziś cieszą się niektórzy politycy PiS, ale za jakiś czas mogą się cieszyć wyłącznie ludzie będący na bakier z prawem.

#GRZEJE

TVP tłumaczy nam, dlaczego reklamowała telewizję Karnowskich. Na to idzie abonament

Przedsiębiorcy liczący na obniżenie składek na ZUS jeszcze trochę poczekają. I zapłacą wyższe składki

Izabela Leszczyna

Gospodarka jest cykliczna i to, że po kryzysie będziemy mieć do czynienia z dobrą koniunkturą jest tak pewne, jak to, że po zimie przychodzi lato. Wie o tym każdy student pierwszego roku ekonomii. Wie także, że cykl jest powtarzalny, a to znaczy, że po ożywieniu, przyjdą znowu gorsze czasy, a wraz z nimi problemy firm i wyższe bezrobocie, a więc niższe wpływy do budżetu, i to w czasie, gdy świadczenia socjalne są potrzebne bardziej niż kiedy indziej.

Bartoszewski? A cóż to za autorytet? Radni PiS odrzucili propozycję w sprawie patrona ulicy

Igor Rotberg

Wykonując zawód psychologa stale jesteśmy w kontakcie z osobami, które przeżywają osobiste dramaty. Często są to bardzo trudne sytuacje, pozostawiające swój emocjonalny ślad. Dlatego każdy psycholog powinien znać narzędzia, które umożliwią mu radzenie sobie z wykonywaniem trudnego zwodu.

Niegroźna dla matki niebezpieczna dla dziecka. "Nie wiedziałam, że krostki na jego nogach to moja wina"

Konsola miała pomóc w leczeniu, a uczyniła z niej gwiazdę YouTube. Poznaj gejmerkę Babcię Bogusię

Stefan Niesiołowski

Opisywanie pisowskich kłamstw i podłości jest z pewnością społecznie pożyteczne, bo uświadamia nam jakiego typu ludzie dorwali się do rządów i co naprawdę oznacza dobra zmiana. O ile nie jest bezproduktywne, bo służy zwalczaniu pisowskiej recydywy to jest jałowe w takim sensie jak np....