NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Złodzieje flagi. Flaga nienawiści

  Gdy wykorzystuje się polską flagę do odporu „homopropagandy”, wtedy przestaje ona być symbolem jednoczącym wszystkich Polaków. Bezczelnie kradnie się ten symbol; kradnie i nadaje mu nowe, dzielące, wykluczające znaczenie.

 • Nowy etap obyczajowej rewolucji, czyli o tęczowej Ameryce

  Jak wszystkim wiadomo, miniony tydzień i w Polsce i w Ameryce upłynął pod znakiem liberalizmu. Tego obyczajowego. Nad Wisłą w trzy dekady po narodzinach pierwszego „dziecka z próbówki”, uchwalono wreszcie prawo dotyczące „in vitro”. W Stanach natomiast nareszcie, też po latach zaciętych sporów i wojen podjazdowych, zalegalizowano małżeństwa między przedstawicielami tej samej płci.

 • Conchita, Biedroń i Grodzka w gimnazjalnej gablocie i ostry sprzeciw wójta, czyli kolejna szkolna afera

  Znów głośno o szkole w kontekście praktyk władz dotyczących zajęć, które się w niej odbywały. „Łatwo” zaistnieć placówkom edukacyjnym w mediach – wystarczy wprowadzić do szkół edukatorów antydyskryminacyjnych, opowiadać o gender, przeprowadzić lekcję dotyczącą edukacji seksualnej. Zawsze stanie ktoś w obronie dzieci i tzw. „wartości”, a stróżem moralności najczęściej bywa władza.

 • Watykański spacer po Księżycu

  Porażki bolą najbardziej. Szczególnie te w skali makro. To nie przełajowy bieg o medal wójta Dąbrowy Niemodlińskiej ani starcie o fotel honorowego prezesa fundacji „Na rzecz walki z hałaśliwym sąsiadem spod „czwórki”. To PORAŻKA LUDZKOŚCI, o której złowieszczo zawiadomił nas watykański sekretarz stanu, kardynał Pietro Paroli

 • Święty Patryk i geje

  Kiedy większość przechodniów na Manhattanie zaczyna wyglądać jak komitet poparcia Adama Jarubasa , to znak, że w Nowym Jorku zaczyna się wiosna. Nadchodzi ona w dniu Świętego Patryka, patrona Irlandii. Bo zieleń, to narodowy kolor Szmaragdowej Wyspy. A jej symbol to shamrock – czterolistna koniczyna.

 • Julia Wołkowa (ex t.A.T.u.): „Mężczyzna nie ma prawa być pedałem!”

  Podczas gdy w Polsce emocje rozpala wypowiedź prawicowego właściciela browaru Ciechan, Rosjanie zupełnie inaczej rozprawiają się z tematyką homoseksualizmu. Była wokalistka grupy t.A.T.u., Julia Wołkowa, przyznała podczas programu rozrywkowego, że nie zaakceptowałaby syna homoseksualisty, a mężczyzna „nie ma prawa być pedałem”. Plotkarskie portale szybko wyczuły sensację, jednak mało kto skupia się na drugim dnie tej sytuacji.

 • Sąd: „Zakaz pedałowania” jest nieprzyzwoity

  Sąd w Katowicach uznał, że publiczne manifestowanie ze znakiem „zakaz pedałowania” jest… nieprzyzwoite. I ukarał sprawce grzywną w wysokości… 100 złotych. Sąd zrównał upokarzanie homoseksualistów, demonstrowanie pogardy i nienawiści wobec nich z ulicznym „rzucaniem mięsem”.