NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Sąd: „Zakaz pedałowania” jest nieprzyzwoity

  Sąd w Katowicach uznał, że publiczne manifestowanie ze znakiem „zakaz pedałowania” jest… nieprzyzwoite. I ukarał sprawce grzywną w wysokości… 100 złotych. Sąd zrównał upokarzanie homoseksualistów, demonstrowanie pogardy i nienawiści wobec nich z ulicznym „rzucaniem mięsem”.

 • Banner czystości vs SEKSEDUKATORZY

  Wielkoformatowa reklama w środku miasta jest zawsze bolesnym ciosem dla ludzi ze śladowym chociaż wyczuciem estetyki. Ta, która zawisła niedawno w Poznaniu, jest jednak szczególna, bo prócz niszczenia jego krajobrazu, stanowi akt mentalnego terroru. Terroru wymierzonego w jego mieszkańców.

 • 1% podatku dla homofobii w Fundacji Pro - Prawo do Życia

  Idąc do domu zobaczyłem na ścianie kamienicy obleśny megaboard widoczny na zdjęciu. W swojej naiwności byłem przekonany, że nawoływanie do nienawiści na tle seksualnym jest przestępstwem. W swojej naiwności nie sądziłem jednak, że ten szwindel może odbywać w ramach instytucji pożytku publicznego.

 • Koszty rozwojowe homofobii

  LONDYN – Jako gej mieszkający w Nigerii musiałem wybierać między swoją orientacją seksualną a pracą.

 • Pocałunek, który obiegł USA (ale nie Polskę)

  Gdy tydzień temu Michael Sam został pierwszym w historii otwarcie przyznającym się do swojego homoseksualizmu futbolistą wybranym do NFL, telewizja ESPN, towarzysząc mu podczas draftu pokazała na żywo, jak cieszy się z trafienia do St. Louis Rams i swą radość okazuje całując się ze swoim partnerem. To przelało czarę goryczy i uruchomiło lawinę komentarzy ze strony mediów, polityków i zwykłych amerykanów.

 • Na Dzień Walki z Homofobią

  Nie dajmy się zastraszyć tęczowej policji myśli. Dla dobra naszych dzieci.

 • Świat się zmienia!

  10 maja w drafcie NFL wybrany został pierwszy w historii zawodnik, otwarcie przyznający się do swojego homoseksualizmu. Stał się tym samym dopiero drugim grającym zawodowo gejem w czterech największych ligach amerykańskich: NFL, NBA, MLB oraz NHL, dołączając do Jasona Collinsa z Brooklyn Nets. To zdecydowanie najbardziej pozytywna wiadomość mijającego weekendu.