NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Pawłowicz nie podałaby ręki trenerowi niemieckiej drużyny

  Mistrzostwa EURO 2012 przesłoniła od samego początku oślepiana przez światła fleszy Natalia Siwiec. Tegoroczne zmagania piłkarzy niewątpliwie z wielką pasją komentuje posłanka Pawłowicz. Nie brakuje w nich oczywiście dozy polityki. W ostatnim wpisie pojawił się tak rzadko spotykany w wypowiedziach profesor Krystyny pragmatyzm połączony z… higieną osobistą.

 • Posłanka Pawłowicz zastąpi Zimocha?

  Nie samą polityką człowiek żyje, chciałby się napisać, gdyby nie kolejny wpis profesor Pawłowicz na Facebook – u. Pani Krystyna zastanawia się, czy Robert Lewandowski zagra z polską kadrą piłkarską na 100% swoich możliwości. Czy da z siebie więcej, jak to zdaniem posłanki, robi w niemieckiej Bundeslidze…?

 • Pawłowicz: "Podli zdrajcy Polski precz z Sejmu"

  Poseł Krystyna Pawłowicz niezmiennie w świetnej formie. Takiego jadu w kilku krótkich zdaniach nie wylała z siebie chyba nigdy do tej pory. Pani Krystynie zastępuje mównicę sejmową Facebook. Kiedyś myślałem, że polityk to aktor w blasku kamer i fleszy. I tak w wielu przypadkach jest. Ale jeśli chodzi o posłów PiS, to oni nie grają, oni nie udają. Oni po prostu nienawidzą.

 • Posłanka Pawłowicz boi się "przewrotu majowego"

  Kiedy jest za cicho albo na profilu posłanki Krystyny Pawłowicz jest spokojnie przez góra trzy dni, nie liczmy na to, że parlamentarzystka PiS odbyła długą rozmowę z prezesem. Nie spodziewajmy się też, że stanęła przed komisją etyki czy posłem Suskim od dyscypliny w klubie Kaczyńskiego. Po prostu posłanka Pawłowicz wyczekuje na odpowiedni moment. Jej usta i profil, to stale tykająca bomba. Tym razem w polu rażenia słów znaleźli się prof. Andrzej Zoll i Wajda – też Andrzej. Posłanka nie kryje również strachu przed zagranicznymi lewakami.

 • "Ciii", "Proszę wyłączyć PO". Krystyna Pawłowicz liderką w przerywaniu posłom

  Poseł na mównicy może liczyć na doping lub ostrą krytykę z sali sejmowej. Liderką okrzyków z ław poselskich jest Krystyna Pawłowicz z PiS. Przez pierwsze sto dni pracy Sejmu przerywała wystąpienia 466 razy. Sama na mównicy była w tym czasie tylko raz.

 • Gen Świętego Mikołaja

  Od dziecka przyzwyczajano nas do wizerunku Świętego Mikołaja, jako staruszka z długą siwą brodą przybywającego z dalekiej Laponii, saniami zaprzęgniętymi w renifery i obdarowującego nas świątecznymi podarkami. Przez pokolenia dla Polaków symbolem świątecznej dobroczynności stał się Jerzy Owsiak, dyrygujący Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

 • Apel do Poseł Krystyny

  W szmacianych mediach braci Karnowskich i redaktorów Zaremby i Warzechy, wiedzą Państwo których, no tych co obecnie prowadzą dziennikarskie śledztwo na temat pierwszo- i drugo-rzędnych cech płciowych Anny Grodzkiej (dziennikarz śledczy Potocki podobno właśnie eksploruje okoliczne...