NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Gen Świętego Mikołaja

  Od dziecka przyzwyczajano nas do wizerunku Świętego Mikołaja, jako staruszka z długą siwą brodą przybywającego z dalekiej Laponii, saniami zaprzęgniętymi w renifery i obdarowującego nas świątecznymi podarkami. Przez pokolenia dla Polaków symbolem świątecznej dobroczynności stał się Jerzy Owsiak, dyrygujący Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

 • Apel do Poseł Krystyny

  W szmacianych mediach braci Karnowskich i redaktorów Zaremby i Warzechy, wiedzą Państwo których, no tych co obecnie prowadzą dziennikarskie śledztwo na temat pierwszo- i drugo-rzędnych cech płciowych Anny Grodzkiej (dziennikarz śledczy Potocki podobno właśnie eksploruje okoliczne...

 • Popędy posłanki Pawłowicz

  Jadła czy żarła na sali sejmowej? Raczej żarła. Gdyby umiała ładnie jeść, jak nas uczono, to może nawet marszałek by nie zauważył. W szkole jadało się spod ławki odłamując małe kęsy, i wkładało do ust tak, żeby nauczyciel nie widział. A w ogóle, to pilnowano w domu, żeby nie jeść z otwartą buzią. A już nie daj Boże mówić przy tym, pokazując przeżutą treść. Pal sześć jedzenie, jednak to nie było zwykłe jedzenie. To był popęd głodu. W psychologii znane jest zjawisko PRZENIESIENIA POPĘDU. Głównie z niezaspokojenia seksualnego na głód jedzenia.

 • Prof. Pawłowicz i jej wrzody (na żołądku, oczywiście)

  Wczoraj kilku dziennikarzy zadzwoniło do mnie z prośbą o komentarz, jakie konsekwencje może mieć dla prof. Pawłowicz jedzenie podczas obrad sejmowych… na początku pomyślałam, że to pomyłka, bo przecież nie jestem ekspertem „wiedzy wszelakiej” , na savoir vivre znam się na poziomie podstawowym, ogólnie akceptowalnym przez otoczenie, na zasadach- co wolno, a czego nie wolno robić podczas obrad sejmu znam się mniej więcej tak samo, jak na „chińskim tańcu”, ale faktycznie, jedzenie to jednak temat sam w sobie, który dość dobrze mam opanowany.

 • Każdy jest pastuchem.

  Po słowach głupich Pani Poseł Pawłowicz, która obraziła Profesora Bartoszewskiego stwierdzam, że: WSZYSCY JESTEŚMY PASTUCHAMI.

 • Boże, chroń Krystynę Pawłowicz

  Nie żartuję, naprawdę życzę pani Pawłowicz wszystkiego najlepszego, szczególnie samych sukcesów w partii PIS. Jest bowiem pani Pawłowicz nie czymś obcym na zdrowym PiS-owskim ciele, jest ona tego ciała istotą, symbolem, znakiem rozpoznawczym.

 • Poznajmy nową Krystynę Pawłowicz

  Bywają teksty, gdzie stężenie nieskrywanej nienawiści, pogardy, szyderstwa i zwykłej chęci dokopania adwersarzowi, przybiera tak obezwładniające rozmiary, że człowiek zastanawia się czy w ogóle na nie reagować. Jednak – trzeba. Nawet nie po to, aby polemizować z poglądami autora,...