NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Każdy jest pastuchem.

  Po słowach głupich Pani Poseł Pawłowicz, która obraziła Profesora Bartoszewskiego stwierdzam, że: WSZYSCY JESTEŚMY PASTUCHAMI.

 • Boże, chroń Krystynę Pawłowicz

  Nie żartuję, naprawdę życzę pani Pawłowicz wszystkiego najlepszego, szczególnie samych sukcesów w partii PIS. Jest bowiem pani Pawłowicz nie czymś obcym na zdrowym PiS-owskim ciele, jest ona tego ciała istotą, symbolem, znakiem rozpoznawczym.

 • Poznajmy nową Krystynę Pawłowicz

  Bywają teksty, gdzie stężenie nieskrywanej nienawiści, pogardy, szyderstwa i zwykłej chęci dokopania adwersarzowi, przybiera tak obezwładniające rozmiary, że człowiek zastanawia się czy w ogóle na nie reagować. Jednak – trzeba. Nawet nie po to, aby polemizować z poglądami autora,...

 • Pawłowicz to dowód na nieistnienie Boga

  Obrażanie innych nie jest korzystaniem z wolności słowa i wolności religijnej”. Konia z rzędem temu, kto zgadnie nazwisko autora tej rozsądnej uwagi. Oczyma wyobraźni widzimy obrońcę ludzkiej godności, osobę tolerancyjną i uprawiającą namysł etyczny nad patologiami życia społecznego czy politycznego. Ucieleśnienie miłości i współczucia. Dzisiejszego świętego Franciszka, Jezusa, a może – Buddę?

 • Prof. Pawłowicz wzywa do bojkotu tzw. dni ateizmu

  W dniach 28 – 29 marca odbędzie się w Polsce, w Warszawie, pierwsza edycja Dni Ateizmu organizowanych przez Koalicję Ateistyczną, Stowarzyszenie "Racjonalizm, Humanizm, Świeckość" i Europejską Feministyczną Inicjatywę w Polsce. Na łamach portalu Fronda.pl prof. Pawłowicz wzywa do ich bojkotu, w sposób, który budzi moje niemal przerażenie.

 • Prof. Pawłowicz i Prawo

  Krystyna Pawłowicz Show trwa w najlepsze. Posłanka uwielbia mocne słowa, wręcz widać dreszcz emocji przechodzący po jej twarzy, kiedy mówi o ,,jałowych związkach”, o tym, że Owsiak zwalcza Kościół Katolicki, albo o ,,unijnej szmacie”. Jednak mocne tezy to za mało, by móc uzasadnić swoją opinię. Posłanka, w końcu profesor, niekiedy powołuje się na termin, który do tej pory najczęściej padał z ust hierarchów Kościoła Katolickiego. Powołuje się na moc prawa. Prawa naturalnego.

 • Krystyna Pawłowicz mówi jak jest

  Krystyna Pawłowicz to prawdziwa twarz PiS. Mówi to co wielu pisowców myśli, ale wstydzi się powiedzieć do kamery.