NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Pawłowicz: "Podli zdrajcy Polski precz z Sejmu"

  Poseł Krystyna Pawłowicz niezmiennie w świetnej formie. Takiego jadu w kilku krótkich zdaniach nie wylała z siebie chyba nigdy do tej pory. Pani Krystynie zastępuje mównicę sejmową Facebook. Kiedyś myślałem, że polityk to aktor w blasku kamer i fleszy. I tak w wielu przypadkach jest. Ale jeśli chodzi o posłów PiS, to oni nie grają, oni nie udają. Oni po prostu nienawidzą.

 • Posłanka Pawłowicz boi się "przewrotu majowego"

  Kiedy jest za cicho albo na profilu posłanki Krystyny Pawłowicz jest spokojnie przez góra trzy dni, nie liczmy na to, że parlamentarzystka PiS odbyła długą rozmowę z prezesem. Nie spodziewajmy się też, że stanęła przed komisją etyki czy posłem Suskim od dyscypliny w klubie Kaczyńskiego. Po prostu posłanka Pawłowicz wyczekuje na odpowiedni moment. Jej usta i profil, to stale tykająca bomba. Tym razem w polu rażenia słów znaleźli się prof. Andrzej Zoll i Wajda – też Andrzej. Posłanka nie kryje również strachu przed zagranicznymi lewakami.

 • "Ciii", "Proszę wyłączyć PO". Krystyna Pawłowicz liderką w przerywaniu posłom

  Poseł na mównicy może liczyć na doping lub ostrą krytykę z sali sejmowej. Liderką okrzyków z ław poselskich jest Krystyna Pawłowicz z PiS. Przez pierwsze sto dni pracy Sejmu przerywała wystąpienia 466 razy. Sama na mównicy była w tym czasie tylko raz.

 • Gen Świętego Mikołaja

  Od dziecka przyzwyczajano nas do wizerunku Świętego Mikołaja, jako staruszka z długą siwą brodą przybywającego z dalekiej Laponii, saniami zaprzęgniętymi w renifery i obdarowującego nas świątecznymi podarkami. Przez pokolenia dla Polaków symbolem świątecznej dobroczynności stał się Jerzy Owsiak, dyrygujący Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

 • Apel do Poseł Krystyny

  W szmacianych mediach braci Karnowskich i redaktorów Zaremby i Warzechy, wiedzą Państwo których, no tych co obecnie prowadzą dziennikarskie śledztwo na temat pierwszo- i drugo-rzędnych cech płciowych Anny Grodzkiej (dziennikarz śledczy Potocki podobno właśnie eksploruje okoliczne...

 • Popędy posłanki Pawłowicz

  Jadła czy żarła na sali sejmowej? Raczej żarła. Gdyby umiała ładnie jeść, jak nas uczono, to może nawet marszałek by nie zauważył. W szkole jadało się spod ławki odłamując małe kęsy, i wkładało do ust tak, żeby nauczyciel nie widział. A w ogóle, to pilnowano w domu, żeby nie jeść z otwartą buzią. A już nie daj Boże mówić przy tym, pokazując przeżutą treść. Pal sześć jedzenie, jednak to nie było zwykłe jedzenie. To był popęd głodu. W psychologii znane jest zjawisko PRZENIESIENIA POPĘDU. Głównie z niezaspokojenia seksualnego na głód jedzenia.

 • Prof. Pawłowicz i jej wrzody (na żołądku, oczywiście)

  Wczoraj kilku dziennikarzy zadzwoniło do mnie z prośbą o komentarz, jakie konsekwencje może mieć dla prof. Pawłowicz jedzenie podczas obrad sejmowych… na początku pomyślałam, że to pomyłka, bo przecież nie jestem ekspertem „wiedzy wszelakiej” , na savoir vivre znam się na poziomie podstawowym, ogólnie akceptowalnym przez otoczenie, na zasadach- co wolno, a czego nie wolno robić podczas obrad sejmu znam się mniej więcej tak samo, jak na „chińskim tańcu”, ale faktycznie, jedzenie to jednak temat sam w sobie, który dość dobrze mam opanowany.