NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • W disco polo znów czuć piniądz - przeszło 30 debiutów w pół roku!

  Mamy za sobą przeszło siedem miesięcy roku 2016. Postanowiłem nie czekać do stycznia i już teraz wziąć się za pewne podsumowania. Kolejny raz chciałbym wziąć pod lupę nowe zespoły, których od 1 stycznia przybyło na rynku przeszło 30! Liczba naprawdę przeraża, tym bardziej, że w zdecydowanej większości (nie, nie wszyscy) są to artyści przeciętni, nie wyróżniający się kompletnie niczym...

 • #Open'er Festival - otwórz się na lans

  Bramy festiwalowe drżą… Kolejny rok z rzędu głodni muzycznych wrażeń ludzie z całej Polski spotkają się na nadmorskiej ziemi by wspólnie bawić się, rzygać i stać w kolejkach po browarki oraz zacną szamę. Open’er Festival to już stały punkt na imprezowym, wakacyjnym rozkładzie jazdy dla każdego zagorzałego festiwalowicza.

 • Perfekcyjny Perfect

  Zawodowstwo pięciu nie najmłodszych już panów, zawodowstwo w najlepszym rozumieniu tego słowa, to wcale nie tak często spotykana rzecz, zwłaszcza na rodzimym rynku.

 • Muzyczne tasiemce atakują układ trawienny ludzkości. Hmm... Napisałam to, czy tylko pomyślałam?

  Hej! Tu Wasze ulubione radio Dobra Energia. Dziś po długim czasie zastanawiania się, czy w ogóle jest sens siać dobrą energię na ten temat chciałabym napisać o zjawisku, które pojawiło się po sukcesie piosenki „Happy” Pharrella Williamsa. Choć sumie nie jestem pewna, czy nie zaczęło się od piosenki „Get Lucky” Daft Pank. Dziś o piosence Justina Timberlake’a „Can’t Stop The Feeling”.

 • Być żoną Jerzego Maksymiuka

  W momencie kiedy się połączyliśmy, miałam na głowie: uzależnionego Maksymiuka, schodzącą z tego świata jego żonę i podjętą decyzję, że jestem z nim.

 • Minusy bycia gwiazdą disco polo

  Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. W błędzie zatem są ci, którzy myślą, że życie gwiazdy disco polo usłane jest płatkami róż, o czym przekonują media. Kariera muzyka to blaski i cienie z których nie każdy zdaje sobie sprawę. Bowiem na co mielibyśmy narzekać? Na koncerty i pieniądze z nich czerpane? Na setki przebytych kilometrów podczas tras? Na wszystko to, z czym wiąże się popularność? Ciekawi mnie, czy ktoś z Was tak na poważnie zastanowił się nad tą drugą stroną medalu?

 • Julia Pietrucha – lubię zmiany

  "Niektórzy bardzo mocno walczą każdego dnia o to by być cały czas takimi samymi, ja wolę się otwierać na zmiany bo one rozwijają" - rozmowa z Julią Pietruchą autorką jednej z najprzyjemniejszych polskich/niepolskich płyt tego roku.