NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Co auto może o nas ...powiedzieć

  Współczesne samochody naszpikowane są elektroniką i generalnie podoba się to kierowcom. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, jakie dane nasze (podłączone do Internetu) auto przekazuje i komu?

 • Upadek Volkswagena - ten dużo bardziej bolesny, bo nie tylko finansowy

  W Polsce panuje bardzo silne przekonanie, że wszystkie produkty ( być może, z wyjątkiem spożywczych) są LEPSZE, jeżeli są niemieckie. Tak więc Polacy wierzą w to, że chemia niemiecka jest nieporównywalnie lepsza niż polska, że naprawdę lepiej pierze, ładniej pachnie, że Niemcy nie oszukują, a Volkswageny wyprodukowane jeszcze w Niemczech, są lepsze od tych, które nie są tam produkowane. Słowem - China to China, a co Niemcy to Niemcy.

 • Afera spalinowa Volkswagena? - Czy przysługuje Tobie odszkodowanie?

  Mnie jest trudno w to uwierzyć, ale jednak… Wiek XXI – każdy ruch jest mniej lub bardziej śledzony – a tu największy producent pojazdów na świecie dopuszcza się praktyk wobec klientów, które mogą zdewastować jego renomę. Renomę na którą przecież pracował przez lata.

 • Polakom należy się odszkodowanie od Volkswagena

  Od kilku dni w światowej prasie nieprzerwanie pojawiają się informacje o „wielkim oszustwie” firmy Volkswagen. Warto przy tym zaznaczyć, iż krąg osób poszkodowanych nieuczciwymi praktykami handlowymi tej firmy nie ogranicza się tylko do jej klientów, którzy nabyli wadliwe modele samochodów. W sprawie, w której liczba pokrzywdzonych może być liczona nie w setkach czy w tysiącach, ale w milionach, głos powinien zabrać polski rząd.

 • Nowy Captur

  W ramach programu stypendialnego Renault Handisport Team otrzymuję (oprócz stypendium) do użytkowania samochód Renault Captur. Renault raz do roku wymienia mi auto na nowe. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że sprawia mi to ogromną radość. Nowy Renault Captur w serii limitowanej Helly...

 • Pomysł PO: Miasta tylko dla bogaczy!

  Politycy Platformy Obywatelskiej tym razem przeszli samych siebie. Otóż chcą zakazać wjazdu starych samochodów do centrów miast. Skandaliczny pomysł PO uderzy przede wszystkim w ludzi, których nie stać na nowe, luksusowe samochody. Nie pierwszy raz PO pokazuje, że dba jedynie o interesy najbogatszych.

 • "Frog" nadal szaleje po ulicach Warszawy

  Choć szalejący kilka tygodni temu po warszawskich ulicach Robert N. został zatrzymany, to kostki domina, które wprawił w ruch jego filmik na You Tube, przewracają się coraz szybciej. Od jakiegoś czasu w markecie Google Play dostępna jest gra, w której można się wcielić w kierowcę białego BMW i pojeździć po Warszawie. Czy takie rozrywkowe podejście do sprawy nie utwierdza niektórych w przekonaniu, że to, co zrobił jest super, extra, świetne, cool, zadziwiające etc.?