NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Polakom należy się odszkodowanie od Volkswagena

  Od kilku dni w światowej prasie nieprzerwanie pojawiają się informacje o „wielkim oszustwie” firmy Volkswagen. Warto przy tym zaznaczyć, iż krąg osób poszkodowanych nieuczciwymi praktykami handlowymi tej firmy nie ogranicza się tylko do jej klientów, którzy nabyli wadliwe modele samochodów. W sprawie, w której liczba pokrzywdzonych może być liczona nie w setkach czy w tysiącach, ale w milionach, głos powinien zabrać polski rząd.

 • Nowy Captur

  W ramach programu stypendialnego Renault Handisport Team otrzymuję (oprócz stypendium) do użytkowania samochód Renault Captur. Renault raz do roku wymienia mi auto na nowe. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że sprawia mi to ogromną radość. Nowy Renault Captur w serii limitowanej Helly...

 • Pomysł PO: Miasta tylko dla bogaczy!

  Politycy Platformy Obywatelskiej tym razem przeszli samych siebie. Otóż chcą zakazać wjazdu starych samochodów do centrów miast. Skandaliczny pomysł PO uderzy przede wszystkim w ludzi, których nie stać na nowe, luksusowe samochody. Nie pierwszy raz PO pokazuje, że dba jedynie o interesy najbogatszych.

 • "Frog" nadal szaleje po ulicach Warszawy

  Choć szalejący kilka tygodni temu po warszawskich ulicach Robert N. został zatrzymany, to kostki domina, które wprawił w ruch jego filmik na You Tube, przewracają się coraz szybciej. Od jakiegoś czasu w markecie Google Play dostępna jest gra, w której można się wcielić w kierowcę białego BMW i pojeździć po Warszawie. Czy takie rozrywkowe podejście do sprawy nie utwierdza niektórych w przekonaniu, że to, co zrobił jest super, extra, świetne, cool, zadziwiające etc.?

 • Bohater Boguś

  Jakie jest obecnie najbardziej popularne imię męskie w naszym kraju? Oczywiście Boguś. Najbardziej rozpoznawalny samochód? BMW. Oczywiście białe. Niejaki Boguś za kierownicą białego BMW M3 w kilka chwil po opublikowaniu bardzo efektownego filmu stał się motoryzacyjnym idolem wielu Polaków.

 • Elektryczne samochody dostępne dla wszystkich

  Elon Musk ogłosił, że Tesla Motors odda swoje patenty wszystkim chętnych produkować samochody elektryczne. Ciekawe czy to zakończy wojny patentowe?

 • Bezpieczeństwo czy hipokryzja?

  Nocna jazda bezczelnego i bezkarnego kierowcy w Warszawie przypomniała mi o tym, co w naszym systemie ruchu drogowego źle działa. Policja drogowa i prawo o ruchu drogowym, mimo pozorów nowoczesności, nadal mentalnie tkwią w socjalistycznym bagnie.