NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Jak strzelić sobie w kolano?

  Minister Macierewicz mógłby występować w filmie instruktażowym dla Obrony Terytorialnej „Jak nie strzelić sobie w kolano?”. Jako przykład osoby, która zrobiła to czterokrotnie. I co najbardziej niezwykle, za pomocą jednego tylko wystrzału – doprowadzając do zerwania kontraktu z Airbusem.

 • List do Antoniego Macierewicza z dowodami spisku

  Szanowny Panie Ministrze! Nie będąc Pana doradcą (nie mam - co oczywiste do tego żadnych kwalifikacji, gdyż moja wiedza o sprzedaży w aptece ogranicza się do kupna panadolu) pragnę jednak wypełnić patriotyczny obowiązek.

 • "Haroszyje dieło"

  Jaki był sposób w latach 90-tych wpływania Rosjan na politykę polską? - Używanie informacji z akt SB zebranych w czasie PRL i z pewnością skopiowanych w czasach współpracy KGB i SB.

 • Poznański Czerwiec i szantaż Macierewicza

  Zbliża się 60-ta rocznica protestu w Poznaniu, która przeszła do historii jako Poznański Czerwiec. W proteście przeciwko pogarszającym się warunkom życia pracownicy największych zakładów pracy w Poznaniu 28. czerwca 1956 roku porzucili pracę i wyszli na ulice. Manifestacja ta szybko...

 • Dowody za 4 miliony

  Wacław Berczyński – przewodniczący komisji smoleńskiej powołanej przez Antoniego Macierewicza - podzielił się z opinią publiczną planami wydania 4 mln złotych, które do dyspozycji ma kierowana przez niego komisja. Mając w pamięci wszystkie tezy głoszone przez tego „eksperta” właściwie niewiele jest w stanie mnie zdziwić. Dzisiejsze informacje, że komisja chce zbudować wierną kopię samolotu TU 154 M i odtworzyć skrzydło Tupolewa są konsekwencją przekonań przewodniczącego komisji.

 • List do Antoniego pt. „Dzień Świra”

  Szanowny Panie Ministrze! Poruszony do żywego bezczelną insynuacją Pańskiego byłego szefa Radka Sikorskiego jakoby Pan był Świrem, postanowiłem w tym trudnym dla Pana dniu (nazwijmy go umownie Dniem Świra) wesprzeć Pana publicznie i zaprotestować! Protestuję przede wszystkim przeciwko...

 • My, dwa narody polskie…

  Rzeczpospolita obojga narodów - taka powinna być oficjalna nazwa Polski, gdy już wyjdziemy z Unii, to znaczy gdy zostaniemy z niej wyszarpani przez „polskich patriotów” spod znaku „Prawa” i „Sprawiedliwości”. Bo Polska nie dzieli się na wyborców PiS i resztę.