NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Ojcowie sukcesu

  Ojciec Rydzyk jest niewątpliwym ojcem sukcesu wyborczego PiS-u. Siła proboszczów rydzykowych, w wyborach zrobiła swoje. Sam prezes Jarosław Kaczyński tyle by nie ugrał. Jednak nie chce podzielić się sukcesem, świątecznie, po chrześcijańsku, jak opłatkiem. Uważa, że jest jedynym - odpowiedzialnym za zwycięstwo - tatą.

 • List do Antoniego Macierewicza

  Drogi Panie Ministrze! Z ogromnym żalem dowiedziałem się, że Szanowny Pan Minister w tym tygodniu podjął decyzję, która z pewnością nie licuje z rewolucyjnym charakterem zmian przygotowywanych i przeprowadzanych przez Naszego Najukochańszego Naczelnika (oby żył wiecznie!). Pod...

 • Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz zainaugurował program Pierwsza Praca

  Wbrew głosom krytyki Rada Ministrów rozpoczęła wdrażanie jednego z punktów programu wyborczego tj. zwalczania bezrobocia wśród młodzieży.

 • Wrogie przejęcie narodu

  Premier Szydło miała expose. Wbijała narodowi do głowy hasło: „WSPÓLNIE RAZEM DAMY RADĘ”. Wspólnie razem? A można wspólnie osobno? Ciekawa forma. Natomiast prezes Kaczyński „w drugim expose (może ważniejszym?), między wierszami DAŁ dobrą RADĘ narodowi: Nie narażać się, nie podskakiwać, bo i tak DAMY WAM RADĘ, będziemy naginać prawo jak prezydent Duda ułaskawiając „krystalicznie czystego” Mariusza Kamińskiego. Tak nakazano członkom zwycięskiej partii mówić w mediach o skazanym nieprawomocnym wyrokiem. Czniamy Trybunały, prawo należy do silniejszego! Kolejnym hasłem była DOBRA ZMIANA, która nastąpiła dla wiernych członków PiS-u.

 • Występy Macierewicza

  Występy Macierewicza w Chicago po raz kolejny pokazały prawdziwą groźną twarz PiS-u. Nie nudne bezbarwne pozbawione wyrazu i cienia charyzmy przemówienia Beaty Szydło, ale słowa człowieka, który insynuuje, że Donald Tusk był agentem Stasi, a winni „zamachu” w Smoleńsku są znani i będą ukarani, okazują się prawdziwym programem PiS-u. W dodatku Polska jest rządzona przez ludzi podobnych do Bieruta i Bermana czyli pozbawionych skrupułów oprawców i zbrodniarzy. To w największym skrócie sens i polityczne przesłanie Macierewicza, całkowicie zbieżne z tym co zarówno on sam, jak i Kaczyński mówili i w zasadzie nadal mówią.

 • Prezes na tylnym siedzeniu

  Prezes na tylnym siedzeniu? NIGDY!!! Przechodzi skrócony kurs prawa jazdy (i sprawiedliwości).

 • Co tam Macierewicz. Posłuchajcie Kaczyńskiego

  Mniej mnie martwią chicagowskie wynurzenia Antoniego Macierewicza (bo trudno do wariactw podchodzić z nabożną powagą) niż to, co dwa dni temu na warszawskim Żoliborzu miał do powiedzenia Jarosław Kaczyński. Bo to nie Macierewicz (ani nawet nie Beata Szydło) ale właśnie prezes PiS-u może za niespełna miesiąc rozdawać u nas karty.