NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • My, dwa narody polskie…

  Rzeczpospolita obojga narodów - taka powinna być oficjalna nazwa Polski, gdy już wyjdziemy z Unii, to znaczy gdy zostaniemy z niej wyszarpani przez „polskich patriotów” spod znaku „Prawa” i „Sprawiedliwości”. Bo Polska nie dzieli się na wyborców PiS i resztę.

 • Jaki pan taki kram, czyli o ekspertach Antoniego Macierewicza

  Niezdrowa fascynacja spiskowymi teoriami związanymi z tzw. „zamachem smoleńskim” może być zgubna. Doskonale dowodzą tego ostatnie informacje dotyczące treści rozmów, które miały miejsce w kokpicie TU-154M „101”. Ekspertom udało się odczytać pełny ich zapis. Co z niego wynika? Otóż, jednoznacznie wskazują, że wszelkie dane i informacje ogłaszane dotąd przez Antoniego Macierewicza oraz zespół jego ekspertów od „wytrzymałości parówek i puszek po coli”, należy traktować jako brednie i urojenia. Brednie i urojenia osób, które w ten jakże dziwaczny dla normalnego człowieka sposób pragną publicznego rozgłosu. Nawet kosztem pamięci ofiar owego tragicznego 10 kwietnia.

 • Urojenia Macierewicza

  Historia publicznej działalności Antoniego Macierewicza to równia pochyła. Nie można obecnemu Ministrowi Obrony Narodowej odmówić zasług z czasów działalności opozycyjnej w PRL, gdy współtworzył Komitet Obrony Robotników. Fakt jest faktem i nie można o tym zapominać. Nawet jeśli później jest już tylko gorzej, a mosty, które kolejno mija zamieniają się w zgliszcza.

 • Ojcowie sukcesu

  Ojciec Rydzyk jest niewątpliwym ojcem sukcesu wyborczego PiS-u. Siła proboszczów rydzykowych, w wyborach zrobiła swoje. Sam prezes Jarosław Kaczyński tyle by nie ugrał. Jednak nie chce podzielić się sukcesem, świątecznie, po chrześcijańsku, jak opłatkiem. Uważa, że jest jedynym - odpowiedzialnym za zwycięstwo - tatą.

 • List do Antoniego Macierewicza

  Drogi Panie Ministrze! Z ogromnym żalem dowiedziałem się, że Szanowny Pan Minister w tym tygodniu podjął decyzję, która z pewnością nie licuje z rewolucyjnym charakterem zmian przygotowywanych i przeprowadzanych przez Naszego Najukochańszego Naczelnika (oby żył wiecznie!). Pod...

 • Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz zainaugurował program Pierwsza Praca

  Wbrew głosom krytyki Rada Ministrów rozpoczęła wdrażanie jednego z punktów programu wyborczego tj. zwalczania bezrobocia wśród młodzieży.

 • Wrogie przejęcie narodu

  Premier Szydło miała expose. Wbijała narodowi do głowy hasło: „WSPÓLNIE RAZEM DAMY RADĘ”. Wspólnie razem? A można wspólnie osobno? Ciekawa forma. Natomiast prezes Kaczyński „w drugim expose (może ważniejszym?), między wierszami DAŁ dobrą RADĘ narodowi: Nie narażać się, nie podskakiwać, bo i tak DAMY WAM RADĘ, będziemy naginać prawo jak prezydent Duda ułaskawiając „krystalicznie czystego” Mariusza Kamińskiego. Tak nakazano członkom zwycięskiej partii mówić w mediach o skazanym nieprawomocnym wyrokiem. Czniamy Trybunały, prawo należy do silniejszego! Kolejnym hasłem była DOBRA ZMIANA, która nastąpiła dla wiernych członków PiS-u.