Donatan i Cleo w półfinale festiwalu Eurowizja. Wokalistka tłumaczy, czemu wystąpi na scenie sama

Podobnie jak w teledysku, Cleo wystąpi bez Donatana podczas półfinału Eurowizji
Podobnie jak w teledysku, Cleo wystąpi bez Donatana podczas półfinału Eurowizji Fot. http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE
Wiele osób może być zaskoczonych tym, że 8 maja, podczas wykonywania hitu „My Słowianie” na półfinale Eurowizji Cleo wystąpi bez Donatana. Zamiast producenta muzycznego na scenie wokalistce będą akompaniowały chórzystki z Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze.


Choć za wykonawców utworu „My Słowianie” uważa się Donatana i Cleo, podczas konkursu Eurowizji zobaczymy jedynie wokalistkę. Producent muzyczny pozostanie w tzw. „zielonym pokoju”, gdzie będzie trzymał kciuki za swoją współpracowniczkę. Oczywiście to nie oznacza, że Cleo będzie sama, bo na scenie towarzyszyć jej będą chórzystki z Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze.

– Kiedy usłyszeliśmy, że to my będziemy reprezentować nasz kraj uznaliśmy, że dobrze byłoby wystąpić na scenie z Mazowszem. Są oni nie tylko znanym i popularnym zespołem ludowym, ale również bardzo pięknym i utalentowanym – opowiedziała telewizji Eurowizji Cleo. Natomiast parę słów o Mazowszu dodała członkini zespołu Alesia Turonak. – Nazwa naszego zespołu pochodzi od regionu z którego pochodzimy. Również barwne zdobienia na naszych strojach mają wiele wspólnego z Mazowszem.


Choć polscy wykonawcy zaczynają występy od półfinałów, to wiele osób uważa ich za faworytów do wygrania konkursu. Jeśli tak się stanie, to gdzie Donatan i Cleo chcieliby, by odbył się przyszłoroczny koncert? – Warszawa... Gdańsk.... Nie, może Kraków?! – proponowali muzycy. Następnie dodali, że trudno w sumie wybrać odpowiednie miejsce, bo w naszym kraju jest zbyt wiele pięknych miast.

Źródło: Eurovision TV
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...