Steven Spielberg chce stworzyć serial. Główna rola ma przypaść gwieździe "Breaking Bad"

Steven Spielberg i Bryan Cranston mają współpracować przy serialu opartym na sztuce „All the Way”
Steven Spielberg i Bryan Cranston mają współpracować przy serialu opartym na sztuce „All the Way” Fot. Everett Collection, Helga Esteb / shutterstock.com
Bryan Cranston, znany m.in. z kreacji Waltera White’a w serialu „Breaking Bad”, otrzymał w minioną niedzielę nagrodę Tony za rolę prezydenta Lyndona B. Johnsona w sztuce „All the Way”. Aktor najprawdopodobniej wcieli się w postać Johnsona również w serialu, który chce zrealizować Steven Spielberg.


Z medialnych doniesień wynika, że Spielberg kilkukrotnie oglądał „All the Way” i chce stworzyć na jej podstawie miniserial. W roli głównej reżyser widzi podobno właśnie Cranstona.

Podobnie jak napisana przez Roberta Schenkkana sztuka, serial ma opowiadać o pierwszych latach prezydentury Lyndona B. Johnsona, który został zaprzysiężony na prezydenta Stanów Zjednoczonych 22 listopada 1963 roku, zaraz po zabójstwie Johna F. Kennedy’ego.

Serial ma wyprodukować założona przez Spielberga firma Amblin Entertainment. Nie wiadomo jeszcze, która stacja miałaby pokazywać serialową wersję „All the Way”. Wstępnie mówi się m.in. o HBO. Cranston i Spielberg współpracowali już w przeszłości. W wyreżyserowanym przez Spielberga „Szeregowcu Ryanie” aktor wcielił się w rolę płk. I.W. Bryce’a.


źródło: Deadline.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza