PiS kontratakuje w sprawie afery taśmowej: spotkania w całym kraju i "tabloidowa" ulotka punktująca rząd

PiS uderza w PO ulotką i organizuje spotkania z wyborcami w całej Polsce.
PiS uderza w PO ulotką i organizuje spotkania z wyborcami w całej Polsce. Fot. PiS.org.pl
“Czas na zmiany” – pod takim hasłem PiS rusza w niedzielę w Polskę. Politycy największej opozycyjnej partii (a wśród nich sam Jarosław Kaczyński) będą spotykać się z wyborcami we wszystkich powiatach, by rozmawiać o aferze taśmowej. Na tę okazję przygotowano nawet specjalną ulotkę punktującą najbardziej wstydliwe dla rządu fragmenty podsłuchanych rozmów.


“Polska wschodnia”, “rządy miłości”, “ceny paliwa”, “emerytury” – takie hasła widnieją na specjalnej ulotce PiS, którą politycy tej partii rozdadzą w niedzielę Polakom na ponad 300 terenowych spotkaniach w całym kraju. Zaraz obok nich widnieją zaś kompromitujące cytaty z podsłuchanych rozmów polityków PO, które niedawno opublikował “Wprost”. Zestawienie precyzyjnie punktuje, jak bardzi oficjalne stanowisko rządu różni się od prywatnych opinii polityków…

Poza tym na ulotce “Czas na zmiany”, którą PiS chce uderzyć w PO, znaleźć można stanowisko Jarosława Kaczyńskiego oraz przemówienie Krzysztofa Szczerskiego, którym poseł uzasadniał w Sejmie konieczność odwołania rządu Tuska.

Jarosław Kaczyński

Donald Tusk już wiele miesięcy przed wybuchem afery wiedział, że Amber Gold to piramida finansowa. Ostrzegał go przed tym Marek Belka. Skąd o tym wiadomo? To skutek uboczny skandalu, jaki wybuchł po ujawnieniu przez tygodnik "Wprost" nagrań rozmów prezesa NBP z ministrem spraw wewnętrznych.


Cała publikacja skierowana do wyborców jest też bogato ilustrowana i przedstawia wiele niewygodnych cytatów polityków PO, zdjęcia z tabloidów, a także ironiczne, utrzymane w poetyce “Supe Expressu” i “Faktu” komentarze, jak np. “Oni chcieliby uchodzić za przedstawicieli polskiej inteligencji” zestawione z wulgarnymi żartami ministrów Tuska.


Tej innowacyjnej i celnie punktującej PO publikacji towarzyszyć będą spotkania członków PiS z wyborcami. Na stronie partii przeczytać możemy, że jej posłowie i europarlamentarzyści “będą w najbliższą niedzielę we wszystkich powiatach w kraju ‘wyjaśniać’ Polakom sytuację po ujawnieniu nielegalnych nagrań”.Źródło: PiS.org.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi