Powstaje pierwszy serial disco polo. „Miłość w rytmie disco” trafi na ekrany jesienią

Powstaje pierwszy polski serial disco polo.
Powstaje pierwszy polski serial disco polo. Fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta
Renesans disco polo to nie była chwilowa moda, ale poważny trend. Koncerty zespołów grających ten rodzaj muzyki znowu przyciągają tłumy, a stacje ją emitujące zbierają coraz większą widownię. Największa z nich – Polo TV wyprodukuje serial poświęcony disco polo.

„Miłość w rytmie disco” będzie opowiadała historię kelnerki, ochroniarza i barmana pracujących w nocnym klubie w małym miasteczku. Jak przekonują twórcy, muzyka disco polo będzie odgrywała niezwykle ważną rolę w serialu. Produkcja trafi na ekrany jesienią i będzie liczyć 11 odcinków.
Stanisław Drozdowski

Historie, które opowiemy w „Miłości w rytmie disco” z pewnością będą bliskie naszym widzom. W serialu pojawią się wątki obyczajowe, miłosne, a także i kryminalne. Jesteśmy przekonani, że produkcja stanie się znaczącym wydarzeniem tej jesieni. Czytaj więcej

Za przygotowanie serialu odpowiada Endemol, który ma na swoim koncie hit poprzedniego sezonu, czyli „Miłość na na bogato”. Ten serial, emitowany w Viva Polska, stał się internetowym obiektem drwin, a niektóre cytaty weszły na stałe do języka młodzieży. Nie ulega wątpliwości, że podobnie będzie z „Miłością w rytmie disco”.

Źródło: Polo TV
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...