Rosyjski siatkarz opluł Polaka. Aleksiej Spiridonow nie opanował emocji

Rosyjski siatkarz, który "strzelał" do kibiców, opluł Polaka. Aleksiej Spiridonow nie opanował emocji
Rosyjski siatkarz, który "strzelał" do kibiców, opluł Polaka. Aleksiej Spiridonow nie opanował emocji siatkowka / YouTube.com
Polska odniosła spektakularne zwycięstwo, awansując z pierwszego miejsca w swojej grupie. Rosjanie przegrali nie tylko na boisku, ale i poza nim. Przyjmujący Aleksiej Spiridonow nie potrafił pogodzić się z porażką, czemu dał wyraz, opluwając jednego z polskich kibiców.Spiridonow to zawodnik, który daje się zapamiętać nie tyle z gry, co ze swojego kontrowersyjnego zachowania. Ma na koncie kilkanaście czerwonych kartek oraz wyrzucenie z kadry narodowej. W mediach niejednokrotnie pojawiały się także informacje o jego skłonności do używek.
Pierwszy raz dał znać o sobie już w czasie meczu z Niemcami, kiedy odwrócił się w stronę kibiców i wykonał gest markujący oddawanie strzałów z karabinu. Jak informuje portal sport.pl, który rozmawiał z oplutym przez Rosjanina kibicem, zachowanie to było spowodowane skandowaniem przez Polaków słowa "daswidania".

Jak się okazuje, wśród oplutych osób był poseł PiS Marek Matuszewski. - Zawodnik wychodził bardzo zdenerwowany, ludzie coś do niego krzyczeli. On na te okrzyki się odwrócił i splunął. Ten zawodnik jest znany z różnych tego typu zachowań, kiedyś w Katowicach imitował strzelanie do trybun - wspomina Matuszewski w rozmowie z nami.


Źródło: sport.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...