iPhone 6 Plus łatwo się wygina? Zobacz, co wykazał eksperyment

iPhone 6 Plus łatwo się wygina? Zobacz, co wykazał eksperyment
iPhone 6 Plus łatwo się wygina? Zobacz, co wykazał eksperyment Fot. youtube.com
Posiadacze nowego produktu firmy Apple narzekają, że ich telefony łatwo wykrzywiają się od noszenia w kieszeni w spodniach. Choć smartfon ten jest pokaźnych rozmiarów, to ciężko uwierzyć, że spory kawałek aluminium może się tak łatwo wygiąć. Bloger z Unbox Therapy przeprowadził w tym celu doświadczenie na swoim iPhonie.


Wyciągasz swój nowy iPhone 6 Plus z kieszeni i widzisz, że jest coś z nim nie tak? Wydaje się lekko zakrzywiony? To niekoniecznie musi być twoja wina. Okazuje się bowiem, że posiadacze dużego smartfona coraz częściej zwracają uwagę na nietrwałość obudowy telefonu.

Aby sprawdzić, na ile w tym prawdy, grupa Unbox Therapy postanowiła własnymi – dosłowne, rękoma sprawić czy iPhone 6 Plus można wykrzywić. Efekt? Okazuje, że wymaga to trochę siły, ale rzeczywiście zakrzywienie występuje na wysokości bocznych przycisków.
Bloger zaznacza, że przyczyną zakrzywionych telefonów Apple'a mogą być za ciasne spodnie lub zbyt częste wkładanie go do kieszeni. Tym bardziej, że to duży smartfon o ekranie 5,5 cala.

Źródło: "Business Insider"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...