Tego jeszcze nie widzieliście. Thriller, film akcji i komedia w jednym – "Gość" już w kinach

materiały prasowe
Adam Wingard jest mistrzem zabawy konwencją. "Gość" jest intrygującym i przemyślanym w każdym elemencie miksem gatunkowym, brawurowo łączącym thriller z kinem akcji i komedią. Seans obowiązkowy! Dobra zabawa gwarantowana!


– Czytając scenariusz, śmiałem się do rozpuku – mówi Dan Stevens, który przełamuje w "Gościu" wizerunek brytyjskiego arystokraty z serialu "Downton Abbey". – Wiedziałem, że został on napisany przez ludzi, którzy kochają kino i dorastali na takich samych filmach jak ja, ale oprócz tego są w stanie zrobić coś zupełnie nowego i totalnie się zabawić. "Gość" ma w sobie dużo więcej elementów rozrywkowych niż typowe filmy akcji. Celebruje gatunek, ale jednocześnie śmieje mu się w twarz. Czegoś takiego publiczność jeszcze nie widziała!

Dan Stevens, który do roli w filmie Adama Wingarda przygotowywał się przez wiele miesięcy, wciela się w głównego bohatera, tajemniczego Davida. Czarującego, uczynnego i zabójczo przystojnego niespodziewanego gościa. Pewnego dnia pojawia się przed domem państwa Peterson z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a – jak twierdzi – jego przyjaciela z armii. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zabójstw. Nagle okazuje się, że David nie jest do końca tym, za kogo się podaje.
Scenarzysta Simon Barrett i reżyser Adam Wingard, którzy pracowali już ze sobą przy kilku horrorach, tym razem od początku chcieli zrobić film, który będzie intrygującym połączeniem niezależnego thrillera z porywającym kinem akcji i z miejscami pełną zamierzonych absurdów komedią.

– Nakręciliśmy "Gościa", aby sprawić ludziom frajdę – mówi Simon Barrett. – Chcieliśmy zrobić coś, co jest oryginalne i widzowie nie widzieli tego wcześniej. "Gość" to film dla osób, które po prostu mają ochotę iść do kina i chcą się dobrze bawić.
Zapowiada się prawdziwa jazda bez trzymanki!
"Gość", czyli kolejna filmowa propozycja spod znaku REBEL REBEL, w kinach od 31 października.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem