Ramka Kusznierewicza już w sprzedaży. Sceptycy nadal nie zostawiają suchej nitki, ale on się nie przejmuje

Mateusz Kusznierewicz wprowadza na polski rynek ramki Zoom.me
Mateusz Kusznierewicz wprowadza na polski rynek ramki Zoom.me Fot. benchmarkpl / youtube.com
Na rynek wchodzi właśnie Zoom.Me, czyli ramka na zdjęcia, która wyświetla fotografie wysłane ze smartfona. Projekt firmuje swoim nazwiskiem Mateusz Kusznierewicz. Żeglarz oraz jego biznesowi partnerzy zainwestowali w Zoom.Me niemal trzy miliony dolarów.

Od poniedziałku ramki Zoom.Me można dostać w salonach T-Mobile. Ramka, oferowana razem z abonamentem na internet, kosztuje 9 złotych. – Taka cena obowiązuje, gdy podpiszemy umowę na dwa i pół roku, na 25 GB miesięcznie, za kwotę 59,99 zł (dla abonentów T-Mobile jest to 10 zł mniej) – doprecyzował portal Biztok.pl, dodając, że ramki będą sprzedawane również z abonamentem telefonicznym.
Od 12 listopada Zoom.Me pojawi się także w sklepach ze sprzętem elektronicznym. Bez abonamentu w T-Mobile ramki będą kosztować więcej. – Chcieliśmy, by było to urządzenie dostępne dla każdego, w przystępnej cenie. W wersji wi-fi będzie kosztować 249 złotych, a z wbudowanym routerem 349 złotych – poinformował Kusznierewicz.
Producent Zoom.Me oferuje użytkownikom bezpłatną aplikację na smartfony. Za jej pośrednictwem można przesyłać wykonane smartfonem zdjęcia na dowolną liczbę ramek. – Wysłane zdjęcie automatycznie wyświetla się na Zoom.Me Twoich bliskich. Użytkownik ekranu nie musi nic robić. Zdjęcie od razu pojawi się na ekranie – napisano na oficjalnej stronie projektu.

źródło: Biztok.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...