Chcesz pracować w branży mody? Ruszają warsztaty stylizacji!

Chcesz pracować w branży mody? Startują warsztaty stylizacji Fashion Project!
Chcesz pracować w branży mody? Startują warsztaty stylizacji Fashion Project! facebook.com/pages/FASHION-PROJECT
Kochasz modę i marzysz o pracy stylistki? Nie możesz więc pominąć tego wydarzenia. Już w 14-16 listopada w Warszawie odbędą się warsztaty stylizacji Fashion Project, a na nich masa przydatnej teorii i ćwiczenia praktyczne.


-Kreatywne spotkanie z ekspertami analizy trendów, zawodowymi projektantami i stylistami to doskonała okazja, by przygotować się do pracy w magazynach modowych, przy tworzeniu produkcji telewizyjnych, jak również w domach mody - opowiadają organizatorzy z Fashion Project. A co dokładnie na zajęciach?
W ramach warsztatów można będzie między innymi nauczyć się przygotowywać własną stylizację do sesji magazynu modowego oraz na potrzeby telewizji, witryn domu mody i pokazów. Uczestnicy poznają tajniki analizy trendów, rolę włosów i makijażu w stylizacji, a także zobaczą przegląd światowych stylistów. Oprócz tego, oczywiście ćwiczenia praktyczne, czyli praca z modelką i fotografem. Każdy uczestnik też nauczy się budować własne portfolio, a nabyte doświadczenie z pewnością przyda mu się w przyszłej pracy.
Uczestnicy będą pracować z działem mody Laura Guidi, za mentorów posłuży też wielu cenionych stylistów i projektantów, którzy podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem zdobytym nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Najlepsza osoba zresztą zdobędzie staż w LG.

Warsztaty będą odbywały się 14-16 listopada w Warszawie (dokładne miejsce wkrótce zostanie podane), w godzinach 10.00-18.00. Zapisy na info@fashionproject.pl

Chcesz więcej stylu? Polub nas na facebooku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii