Bono nigdy więcej nie zagra na gitarze? Bardzo zła wiadomość dla świata muzyki

Bono nie zagra nigdy więcej na gitarze? Bardzo zła wiadomość dla świata muzyki
Bono nie zagra nigdy więcej na gitarze? Bardzo zła wiadomość dla świata muzyki Shutterstock.com
– Nie wiem, czy będę jeszcze kiedykolwiek grać na gitarze – napisał lider zespołu U2 na stronie zespołu. W listopadzie Bono spadł z roweru i złamał rękę w sześciu miejscach. Okazuje się, że powrót do pełnej sprawności może być niemożliwy.


Do niefortunnego upadku doszło, gdy Bono jechał rowerem przez Central Park w Nowym Jorku. Lider U2 starał się uniknąć zderzenia z drugim rowerzystą. Upadł, złamał rękę, uszkodził łopatkę oraz oko. Założono mu tytanowa protezę stawu łokciowego.
Tuż po zdarzeniu Bono napisał w liście do fanów, że zrobi wszystko aby pojechać w zaplanowaną na lato trasę koncertową. Dziś jednak okazuje się, że muzyk może już więcej nie zagrać na gitarze.
Bono
Lider zespołu U2

Powrót do zdrowia jest znacznie trudniejszy, niż myślałem. Pisząc to, nie wiem, czy będę jeszcze kiedykolwiek grać na gitarze. Moi koledzy z zespołu przypomnieli mi, że ani ich los, ani los zachodniej cywilizacji od tego nie zależą. Czytaj więcej

Bono zapowiedział, że rezygnuje ze wszystkich publicznych wystąpień przez najbliższe pół roku. Chce wykorzystać ten czas na rehabilitację. Jak mówi, będzie mu brakowało grania na ulubionej gitarze firmy Gretsch.
Źródło: terazrock.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud