Tabloid "GPC" wchodzi do łóżka prezydenta Słupska i ujawnia: "Obsceniczne praktyki partnera Biedronia"

Tabloid "GPC" wchodzi do łóżka prezydenta Słupska i ujawnia: "Obsceniczne praktyki partnera Biedronia"
Tabloid "GPC" wchodzi do łóżka prezydenta Słupska i ujawnia: "Obsceniczne praktyki partnera Biedronia" Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Dziennikarze śledczy "Gazety Polskiej Codziennie" postanowili zbadać zwyczaje seksualne partnera Roberta Biedronia. Donoszą oni, że Krzysztof Śmiszek "występujący w roli chłopaka Biedronia" posiada profil w niemieckim serwisie oferującym usługi seksualne. – To jednak jest dno – stwierdziła blogerka Kataryna, krytykująca publikację.


– Poważne dziennikarstwo śledcze. Czy w grę wchodzą jakieś bardziej zaawansowane techniki operacyjne? – pytał na Twitterze politolog Olgierd Annusewicz. – Niczego nie potwierdzili, ale to im nie przeszkadza grzebać w cudzych gaciach – szydziły z dziennikarzy "Gazety Polskiej Codziennie" kolejne osoby. A to wszystko przez artykuł, którego autorzy postanowili przyjrzeć się prywatnemu życiu partnera prezydenta Słupska.

W serwisie niezalezna.pl czytamy, że "Związek Biedronia i Śmiszka tofikcja" (pisownia oryginalna). – Zarówno jeden, jak i drugi regularnie zapraszają chłopców do domu bądź hotelu sejmowego. Ostatnio w marcu widziałem Śmiszka w klubie Cherry weWrocławiu. Był z nowym chłopakiem (pisownia oryginalna) – donosi ogólnopolski dziennik o profilu społeczno-politycznym.
Dziennikarze wraz ze swoim informatorem wyjaśniają, że środowisko ludzi o preferencjach homoseksualnych, którzy w internecie oferują swoje ciało innym, to bardzo zamknięte grono. Mimo to, udało im się zalogować na stronę Gayromeo.com. I choć nie potrafili potwierdzić informacji, że znaleziony tam przez nich profil „wawaevil” należy do Krzysztof Śmiszka, informują o opisanych tam preferencjach seksualnych użytkownika serwisu.
"Obsceniczne praktyki partnera Biedronia"
Fragment artykułu w serwisie niezalezna.pl

I tak użytkownik serwisu szukający partnera seksualnego może dowiedzieć się, że stosuje „tylko lekkie SM” (SM od sado-maso). Mimo kolejnych szczegółów dotyczących poszukiwanych kontaktów seksualnych, takich jak np. przedział wiekowy pomiędzy 18. i 36. rokiem życia, „wawaevil” na ukrytym profilu nie chwali się byciem w związku. Czytaj więcej

Jeżeli ktoś pragnie dowiedzieć się więcej na temat rzekomych preferencji seksualnych partnera prezydenta Słupska, musi przeczytać cały artykuł, dostępny wyłącznie w "Gazecie Polskiej Codziennie".

Źródło: niezalezna.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...