Zwycięstwo po zakończeniu działalności. Lekko Stronniczy wygrali międzynarodowy konkurs

Lekko Stronniczy wygrali konkurs na klip do piosenki Clean Bandit
Lekko Stronniczy wygrali konkurs na klip do piosenki Clean Bandit Fot. Screen z YouTube
Wprawdzie vlogerzy zakończyli już nagrywać swój program, ale dopiero teraz zostały ogłoszone wyniki konkursu Microsoftu i zespołu Clean Bandit na najlepszy klip do piosenki "Rather be". Spośród 10 youtuberów z 6 różnych krajów wygrał teledysk stworzony właśnie przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza.

W grudniu 2014 roku zespół Clean Bandit poprosił o pomoc 10 youtuberów z 6 różnych krajów, by nakręcili teledysk telefonem Lumią 930 do ich piosenki "Rather be". Nagrodą w konkursie jest wyjazd do Azji i wzięcie udziału w kręceniu nowego teledysku zespołu. We wtorek na swoim youtubowym kanale Clean Bandit opublikowali filmik, na którym ogłosili, że wygrali Lekko Stronniczy.
Youtuberzy mieli nakręcić klip razem we współpracy ze swoimi widzami. Fani oprócz podrzucania własnych pomysłów na nagranie, sami mogli wziąć w nim udział. Teledysk powstawał w Krakowie oraz w Warszawie i wyszedł faktycznie całkiem przyjemnie. A jak możemy zobaczyć na jego "making ofie" - Karol i Włodek naprawdę przyłożyli się do tego konkursu.
Ostatni tysięczny odcinek na kanale Lekko Stronniczy został opublikowany 4 stycznia. Youtuberzy nagrali go podczas pożegnalnej imprezy w klubie Chwila w Warszawie. Vlogerzy na razie nie zdradzają czym będą się zajmować. Karol Paciorek powiedział jedynie, że pozostaje na YouTubie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...