Sposób Kuźniara na hejtera. Wyzywał go, więc zawiadomił jego pracodawcę

Jarosław Kuźniar w dalszym ciągu walczy z wulgarnymi internautami
Jarosław Kuźniar w dalszym ciągu walczy z wulgarnymi internautami Fot. Kamila Kubat / Agencja Gazeta
Jarosław Kuźniar publikował już na Facebooku nazwiska osób, które przysłały mu wulgarne maile. Teraz prezenter poszedł o krok dalej – powiadomił pracodawcę ordynarnego internauty, który nazwał go k***ą, o nieprzyzwoitym zachowaniu pracownika. Gdy internauta dowiedział się o skardze Kuźniara, od razu skasował obelżywe wypowiedzi.

O swojej walce z wulgarnymi internautami prezenter opowiedział serwisowi Veedo. Kuźniar wyjaśnił, że znał nazwę pracodawcy obrażającego go mężczyzny, ponieważ ten wręcz chwalił się swoją pozycją zawodową – był inżynierem w dużej firmie energetycznej.

– Mówię mu, czy nie wstyd mu publikować swoje treści w taki, a nie inny sposób, kiedy się chwali, że jest inżynierem w tej firmie, bardzo docenianym. On mówi: no dobra, ty f**cie. To miało być łagodniejsze. Ja mówię, że nie musi zmieniać swojego języka, bo ja już zrobiłem zdjęcie tego, co zrobił wcześniej, i wysłałem do biura promocji firmy – relacjonował Kuźniar.

Po otrzymaniu tej informacji wulgarny internauta usunął kompromitujące go materiały. Reakcję Kuźniara pochwalił już Konrad Piasecki z radia RMF FM.

Kuźniar blefował
Później Kuźniar wyjaśnił na Twitterze, że tylko "zamarkował list do szefa".

źródło: Veedo
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...