Interesuje Cię kariera w dużej firmie? Podpowiada Top Employers Polska

Pełna lista nagrodzonych pracodawców dostępna jest na stronach www.top-employers.com
Pełna lista nagrodzonych pracodawców dostępna jest na stronach www.top-employers.com
Gdzie szukać stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Top Employers Institute ogłosił tegoroczne wyniki badania i wyróżnił 37 polskich firm za najlepszą na rynku politykę personalną.


Top Employers Institute jest niezależną fundacją badawczą, która nagradza najlepszych globalnych pracodawców na całym świecie od 1991 r., dokonując corocznie ich oceny w zakresie warunków pracy, szkoleń i rozwoju i zarządzania kulturą organizacyjną firmy. Instytut prowadzi badania w 65 krajach w tym w Polsce.
Certyfikat przyznawany jest firmom, które tworzą najlepsze warunki pracy, dbają o utalentowanych pracowników i ich rozwój, a także udoskonalają praktyki związanych z zatrudnieniem.

Statystyczny polski Top Employer to to najczęściej duży pracodawca, zatrudniający ponad 3600 pracowników, z branży produkcyjnej, choć wśród laureatów znajdują się też przedstawiciele branży energetycznej czy IT. Większość firm bierze regularnie udział w badaniu. Tak jak Philip Morris International w Polsce, który uzyskał prestiżową certyfikację już po raz drugi:

– Dokładamy wszelkich starań, by każda z 3000 osób zatrudnionych w polskich oddziałach Philip Morris miała możliwości rozwoju, mogła rozwijać swoje kompetencje oraz zdobywać nowe doświadczenie. Oferujemy ciekawą pracę, zindywidualizowane programy rozwojowe oraz atrakcyjne wynagrodzenia i pakiety świadczeń dodatkowych. – Peter-Paul Adriaansen, dyrektor ds. HR Philip Morris Polska wyjaśnia powodu sukcesu tej firmy w badaniu pracodawców.
Peter-Paul Adriaansen, dyrektor ds. HR Philip Morris Polska

Zachęcamy ludzi do rotacji między działami i zdobywania wiedzy w różnych obszarach. To najszybsza ścieżka do indywidualnego rozwoju i interesującej kariery.

Top Employers Polska wysoko punktuje zarządzanie talentami, co oznacza że certyfikowane firmy nie tylko zwracają uwagę na osiągane przez pracowników wyniki, ale też umożliwiają najlepszym szybki awans, a kandydatów na szefów oddziałów szukają w strukturach firmy.
Oprócz Top Employers, w Polsce działają tęż inne programy wyróżniające najlepszych pracodawców, jak Solidny Pracodawca Roku czy Najlepsi Pracodawcy. Sytuacja na rynku pracy, sprzyja szukaniu pewnych miejsc zatrudnienia, więc wszystkie inicjatywy weryfikujące działania dużych firm, cieszą się sporą popularnością.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"