Wyluzowany jak Obama. Prezydent USA nagrał viralowy film na BuzzFeeda

Barack Obama wystąpił dla portalu BuzzFeed, aby przypomnieć Amerykanom o możliwości skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego
Barack Obama wystąpił dla portalu BuzzFeed, aby przypomnieć Amerykanom o możliwości skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego Fot. buzzfeed.com
Kiedy prezydent Polski chce przekonać do czegoś rodaków, wygłasza oficjalne przemówienie. Nieco inaczej do promowania swoich inicjatyw podchodzi Barack Obama, który nie boi się mniej formalnych ról. Ostatnio prezydent Stanów Zjednoczonych pokazał użytkownikom portalu BuzzFeed, jak ćwiczy przed lustrem swoje wystąpienia i robi selfie.


W przygotowanym nagraniu prezydent stara się udowodnić, że jest zwykłym człowiekiem, który robi w domu to, co inni. Możemy więc zobaczyć, jak Obama wygłupia się przed lustrem, wykonuje selfie, ćwiczy przemówienie, usiłując poprawnie wymówić słowo „february” („luty”), narzeka na żonę, która upiekła za duże ciastka, oraz udaje w gabinecie, że gra w koszykówkę.
Post użytkownika BuzzFeed Video.
Oczywiście prezydent nie robił tego wszystkiego dla zabawy. Uwiecznione zmagania z nazwą obecnego miesiąca mają przypominać amerykańskim internautom o możliwości wykupienia tegorocznego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapisy trwają jedynie do 15 lutego, a Obama informuje, że do programu można przystąpić za pośrednictwem rządowej strony.

źródło: BuzzFeed
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

O TYM SIĘ MÓWI 0 0O co chodzi z #SilniRazem? Atak PiS jeszcze bardziej wypromował twitterową akcję
WYWIAD 0 0Posłanka PO "dopadła" kolejnego hejtera z internetu. Tłumaczy, dlaczego im nie odpuści
WYWIAD 0 0"Upadek poczucia humoru". Andrzej Mleczko odpowiada na awanturę wokół ostatniego rysunku
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Samsung 0 0Jak żyć szybko i nie zwariować? Oto gadżety, które ci w tym pomogą
0 0Będzie nowe państwo w Unii Europejskiej? Tusk dał zielone światło
0 0Poruszający apel Strzembosza. Chce od premiera męskiej decyzji ws. Ziobry