"Przepis na start-up" po polsku. Najlepsi zdradzają sekret udanego biznesu

Ile spośród licznie powstających w Polsce start-upów ma szansę przeżyć pierwszy rok? Jak wygląda ten rynek u nas i za granicą? I być może najistotniejsze: czy w polskich wodach jest miejsce dla „małych rybek” czy tylko dla „rekinów biznesu”?Odpowiedzi na te pytania poszukają już jutro goście Miasteczka Myśli. To poważny think-tank, którego pomysłodawcą i organizatorem jest największy w kraju telekom, Orange Polska. Cyklicznie odbywają się tu dyskusje i ożywione debaty, a sala jest pełna publiki. Głos zabierają najlepsi: menadżerowie dużych firm, naukowcy i biznesmeni, sportowcy oraz twarze z pierwszych stron gazet. Rozmawiają o najważniejszych, współczesnych problemach i wyzwaniach. Tym razem będą to właśnie start-upy.

Czy Polska to dobry kraj dla rozwoju start-up’ów? Jak wygląda specyfika tego rynku u nas i za granicą? W jaki sposób duże firmy mogą budować kulturę start-upów i nawiązywać z nimi sojusze? Goście Miasteczka Myśli (Warszawa, al. Jerozolimskie 160) dowiedzą się tego podczas debaty we wtorek, 24 marca w godz. 10.00-12.00.

Tym razem, na poglądy zmierzą się: Grzegorz Albrecht, advisor w D-RAFT, Paweł Kocon, współtwórca Fun in Design, Kamil Bargiel, CEO w SentiOne, Dariusz Żuk, prezes Polski Przedsiębiorczej oraz Przemysław Kuśmierek, CEO w Migam. W tematykę jutrzejszej dyskusji wprowadzi krótko Piotr Muszyński, wiceprezes Orange Polska. Stronę organizatora reprezentować będą również: Mariusza Gaca, wiceprezes zarządu Orange Polska ds. Rynku Biznesowego oraz Michał Paschalis-Jakubowicz, dyrektor wykonawczy ds. Marketingu Rynku Masowego, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.


Udział we wtorkowej debacie jest bezpłatny, ale - uwaga! - obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja odbywa się wyłącznie za pośrednictwem tej strony.

Dla tych, którym szczęście nie dopisze, dostępny będzie live straming z przebiegu debaty pod tym adresem. Póki co, polecamy zaś Waszej uwadze krótki trailer jutrzejszego wydarzenia :
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
0 0Unia Europejska ma obciąć Polsce 13 miliardów euro. Chce przeznaczyć te pieniądze na ekologię
0 0Inflacja w Polsce wyższa niż oczekiwano. Wyjaśniamy, komu to jest na rękę
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy