Sztuka kochania z Dalekiego Wschodu

Pocałunek [url=http://tinyurl.com/osayoto]singapurski[/url] jest to technika miłosna związana z treningiem kobiecych mięśni Kegla.
Pocałunek singapurski jest to technika miłosna związana z treningiem kobiecych mięśni Kegla. Fot. Shutterstock.com
Kobieta posiada wiele możliwości, które pozwalają doprowadzić swojego partnera do orgazmu i rozkoszy. Bardzo często nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału, co wynika z braku odpowiedniej wiedzy oraz niechęci do poznania i zagłębienia się w tajniki innych, mniej klasycznych form uprawiania seksu. Singapurski pocałunek, zwany również techniką kabazza, który w Europie jest jeszcze mało rozpowszechniony, na Dalekim Wschodzie ma wielu zwolenników, ze względu na wyjątkową przyjemność dla obojga partnerów.


Dominująca rola kobiety

- Pocałunek singapurski jest to technika miłosna związana z treningiem kobiecych mięśni kegla. Singapurski pocałunek to odbycie pełnego stosunku z partnerem wyłącznie poprzez zaciskanie i rozluźnianie odpowiednich grup mięśni w obszarze miednicy małej przez kobietę. Taki stosunek nie wymaga wykonywania ruchów frykcyjnych przez mężczyznę. Para może pozostawać połączona w przytuleniu, ale niemal nieruchomo. Do orgazmu obojga partnerów dochodzi wyłącznie poprzez pracę pochwy – mówi mgr Justyna Piątkowska - seksuolog, psycholog (sprawdź profil eksperta: https://ranking.abczdrowie.pl/d/31666,justyna-piatkowska).


On nie wykonuje żadnego ruchu, co dla wielu może być dużym zaskoczeniem, ponieważ z reguły to on kontroluje ruchy, podczas uprawiania seksu. Aby doprowadzić swojego partnera do orgazmu i rozkoszy, kobieta wykonuje swoją waginą takie ruchy, jak pulsowanie, skręcanie czy wyciskanie. Oprócz wyjątkowego uniesienia orgazm wzmaga dominująca i kontrolująca rola kobiety. Nie oznacza to jednak, że przyjemności doznaje tylko mężczyzna. Singapurski pocałunek umożliwia kobiecie lepiej poznać swoje miejsca erogenne i tym samym dostarczać sobie coraz to większych, erotycznych doznań. Ćwicząc swoje mięśnie miednicy, kobieta usprawnia je i tym samym staje się lepsza w łóżku oraz może dłużej czerpać przyjemność ze stosunku. On ma możliwość całkowitego odprężenia się, a ona stać się pożądaną kochanką.


Odkryj swój potencjał

Techniki kabazzo można się nauczyć oraz przez odpowiednie techniki wyćwiczyć do perfekcji. Daleki Wschód opiewa w prostytutki, które stosują tę metodę i są one najbardziej pożądanymi paniami do towarzystwa w tamtejszych krajach. W singapurskim pocałunku ważne są wspomniane już mięśnie Kegla (dowiedz się więcej o mięśniach Kegla: https://portal.abczdrowie.pl/miesnie-kegla). To od ich sprawności zależy wyjątkowość doznań. Aby poprawić ich formę, należy je odpowiednio ćwiczyć. Samo powstrzymywanie strumienia moczu służy przede wszystkim do zlokalizowania mięśni Kegla, ćwiczenia (poprzez zaciskanie) można wykonywać na co dzień podczas zwykłych czynności (siedzenie przed komputerem, jazda samochodem, spacer).


Jest również wiele ćwiczeń, poprawiających stan mięśni miednicy, które możemy wykonywać na co dzień, np. wypychanie bioder do przodu w pozycji stojącej na ugiętych kolanach. Dla bardziej zdeterminowanych kobiet coraz częściej polecane są kulki dopochwowe, inaczej kulki gejszy. Po włożeniu do pochwy kulek gejszy nie trzeba zaciskać mięśni Kegla. Pracują one samoistnie - właśnie dzięki kulkom - i nie wymaga to świadomej pracy kobiety. Kulki dopochwowe poleca się nosić kilka razy w tygodniu po kilkanaście-kilkadziesiąt minut.

Po wypróbowaniu wyżej podanych sposobów na poprawienie swojej kondycji mięśni pochwy, z pewnością wzbogacisz swoje życie seksualne i zadowolisz nie tylko swojego partnera, ale także samą siebie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

0 0Unia Europejska ma obciąć Polsce 13 miliardów euro. Chce przeznaczyć te pieniądze na ekologię
0 0Inflacja w Polsce wyższa niż oczekiwano. Wyjaśniamy, komu to jest na rękę
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy