NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Zimne [url=http://tinyurl.com/q9usg98]stopy[/url] lub dłonie mogą być przyczyną wielu chorób.
  Zimne dłonie i stopy - gdzie szukać przyczyny?

  Masz zimne dłonie lub stopy? Problem ten staje się dla Ciebie coraz bardziej uciążliwy, a Ty nie potrafisz znaleźć jego przyczyny? Warto się w takiej sytuacji skonsultować z lekarzem. Zanim jednak to uczynisz, odpowiedz sobie na pytanie, czy zrobiłeś już wszystko w tym kierunku, aby uporać się z tym problemem.

 • W czerwcu pylą m.in. [url=http://tinyurl.com/pcxrr5u]szczaw i pokrzywa.[/url]
  Jesteś alergikiem? Sprawdź, co pyli w czerwcu

  Alergik nie ma łatwego życia. Musi się zmagać z uciążliwym katarem oraz łzawiącymi oczami. Wszystko jednak zależy od rodzajów roślin, jakie kwitną w poszczególnych porach roku i miesiącach. Czerwiec nie jest lubiany przez osoby z alergią, a to dlatego, że jest to miesiąc pylenia traw i wszechobecnego żyta.

 • W [url=http://tinyurl.com/ndxj99l]odchudzaniu[/url] należy być konsekwentnym.
  Odchudzasz się, a nie wychodzi. Poznaj najczęstsze powody porażek

  Dieta w życiu każdego człowieka odgrywa niezwykle istotną rolę. Ingerowanie we własny organizm powinno być przemyślane i najlepiej skonsultowane ze specjalistą. Dieta na własną rękę może okazać się nieskuteczna i wywołać odwrotne efekty od zamierzonych.

 • [url=http://tinyurl.com/nqal284]Słodycze[/url] mocna tuczą.
  Co najbardziej tuczy? Kaloryczne produkty spożywcze

  Dziennie pochłaniamy niekiedy tysiące kalorii, nie zdając sobie sprawy, jak bardzo tym samym krzywdzimy własne ciało. Na wadze pojawiają się coraz większe liczby, a my nie potrafimy się uporać z problemem. Produkty w sklepach przyciągają oryginalnym opakowaniem, reklamą i ceną. Jakie półki należy omijać w supermarkecie?

 • [url=http://tinyurl.com/ozw4h6p]Zielona herbata[/url] to dobra alternatywa dla kawy.
  Zastrzyk energii dla przeciwników kawy

  Słysząc rano budzik, zastanawiasz się, jak przedłużyć chociaż o kilka minut swój sen. Późne popołudnie, padasz z nóg, a przed Tobą jeszcze mnóstwo obowiązków. Jedni w takiej sytuacji wybiorą mocną, aromatyczną kawę, jednak nie każdy lubi jej intensywny zapach i smak. Jak w takim razie dodać sobie powera?

 • Oglądanie [url=http://tinyurl.com/plcc4qq]telewizji[/url] przez dzieci może spowolnić ich rozwój.
  Małe dziecko i duży telewizor. Jak oglądanie TV przez dzieci może wpłynąć na ich rozwój

  Jak najlepiej odwrócić uwagę dziecka? Włączyć mu telewizor lub dać do ręki tablet. Jednak czy tak rozwiązanie jest na pewno bezpieczne, czy może tylko załatwieniem sprawy na krótką chwilę? Sprawdzamy, jak oglądanie telewizji mogą wpłynąć na rozwój dziecka.

 • [url=http://tinyurl.com/nesysq6]Poród[/url] w wodzie jest bezpieczny dla matki i dziecka.
  Poród w wodzie coraz bardziej popularny. Zalety tej formy rodzenia

  Coraz więcej młodych par decyduje się na poród w wodzie. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, czy ta forma rodzenia jest bezpieczna i jakie niesie zalety i wady.

 • Trening [url=http://tinyurl.com/p824ocj]cardio[/url] korzystnie wpływa na pracę serca i mózgu.
  Trening cardio, a praca serca i mózgu

  Ćwiczenia cardio jest jednym z najlepszych sposobów, aby zrzucić niechciane kilogramy i pochwalić się pięknym i zadbanym ciałem. Nie bez powodu ten rodzaj aktywności zdobył sławę wśród amatorów dbania o sylwetkę.

 • Osoby, które są przyzwyczajone do aktywności fizycznej w mniejszym stopniu są skłonne zachorować na [url=http://tinyurl.com/not76mf]raka.[/url]
  Ćwiczenia ograniczają zachorowalność na raka

  Popularne powiedzenie mówi, że sport to zdrowie. Naukowcy udowodnili, że za tym stwierdzeniem kryje się prawda. Osoby, które są przyzwyczajone do aktywności fizycznej w mniejszym stopniu są skłonne zachorować na tę poważną chorobę.

 • [url=http://tinyurl.com/nc6t978]Czekolada[/url] jest m.in. doskonałym składnikiem odchudzającym
  Tego nie wiedziałeś o czekoladzie

  Jest ona substancją znaną od wieków. W powszechnej opinii stanowi doskonałą przekąskę, jest również dobrym dodatkiem do deserów. Uważa się, że stanowi przyjemną, ale kaloryczna pokusę, która raczej szkodzi zdrowiu. Okazuje się, że prawda jest nieco inna. Czekolada ma dobry wpływ na nasze samopoczucie.