Hofman krytykuje wyjście Mastalerka. "Prof. Staniszkis nazwała już Dudę maminsynkiem"

Adam Hofman zauważył, że "pani prof. Staniszkis nazwała już Andrzeja Dudę maminsynkiem"
Adam Hofman zauważył, że "pani prof. Staniszkis nazwała już Andrzeja Dudę maminsynkiem" Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Tuż przed pierwszą turą wyborów prezydenckich Adam Hofman znalazł chwilę, by skrytykować publicznie zachowanie Marcina Mastalerka, swojego następcy na stanowisku rzecznika prasowego PiS. Według niego demonstracyjne wyjście Mastalerka ze studia stacji TVP Info było błędem.


Hofman przyznał przed kamerami stacji TVP Info, że głośny protest Mastalerka, który opuścił telewizyjne studio, by zwrócić uwagę na nierówne jego zdaniem traktowanie kandydatów przez TVP, był merytorycznie zasadny.

Były rzecznik PiS uważa jednak, że tego typu gestów nie należy wykonywać na tydzień przed wyborami, bo mogą popsuć wizerunek kandydata. – W poniedziałek pani prof. Staniszkis nazwała już Andrzeja Dudę maminsynkiem – zauważył Hofman.

Niezrzeszony poseł zaznaczył jednocześnie, że wysoką częstotliwość pojawiania się Komorowskiego w telewizji można było przewidzieć. Majówka obfituje bowiem w święta państwowe, podczas których przemawia prezydent.

– Ja trochę się dziwię, bo sztab PiS dość dobrze wydał spore pieniądze na to, żeby Andrzeja Dudę zrobić właśnie nie maminsynkiem, facetem w krótkich spodniach, tylko takim prezydentem dynamicznym. No i w ostatnim tygodniu całą tę kampanię rujnuje, żaląc się – powiedział Hofman.

"To jest farsa"
Mastalerek opuścił studio programu „Dziś wieczorem”, by zaprotestować przeciwko „farsie”, czyli zbyt częstemu pokazywaniu wystąpień prezydenta Komorowskiego, przy jednoczesnym pomijaniu przemówień Andrzeja Dudy. – To jest farsa, nazwijcie TVP Info Komorowski Info, bo tak po prostu nie można. My się na to nie godzimy – oznajmił rzecznik PiS, opuszczając studio.

źródło: TVP Info
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...