Tymi danymi o poglądach Dudy operował w debacie Komorowski. Zobacz, co kandydat PiS myśli o górnictwie i rolnictwie

Tymi danymi o prawdziwych poglądach Andrzeja Dudy operował podczas niedzielnej debaty prezydent Bronisław Komorowski.
Tymi danymi o prawdziwych poglądach Andrzeja Dudy operował podczas niedzielnej debaty prezydent Bronisław Komorowski. Fot. MamPrawoWiedziec.pl
W niedzielnej debacie prezydent Bronisław Komorowski punktował Andrzeja Dudę sięgając po liczne dowody na piśmie. Oto, dane na temat poglądów kontrkandydata z PiS, które prezydent znalazł po prostu sięgając do informacji gromadzonych przez serwis MamPrawoWiedziec.pl


Kiedy w pierwszej debacie przed drugą turą wyborów prezydenckich tematy poruszane przez Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudę schodziły na losy polskich górników, oraz sytuację w rolnictwie, urzędująca głowa państwa wytykała kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości, iż przed startem w wyborach miał on poglądy dość odmienne od obecnie prezentowanych. Prezydent Komorowski podpierał się w wówczas dowodami na piśmie. Prawdopodobnie wydrukowaną wersją tych danych z serwisu MamPrawoWiedziec.pl.
Pierwsze dane dotyczą podejścia Andrzeja Dudy do rolnictwa. I wynika z nich, że kandydat PiS ma na przyszłość tej gałęzi gospodarki pomysły bardzo odmienne od większości rolników, którzy od lat walczą o to, by władze dostrzegły, iż prowadzą oni wyjątkową działalność. Do której nie pasują wszystkie kapitalistyczne reguły wolnego rynku. Jak widać powyżej, Andrzej Duda jest raczej przeciw takim rozwiązaniom.
Drugie z twardych danych na temat poglądów Andrzeja Dudy, które w debacie przedstawiał Bronisław Komorowski dotyczą górnictwa. I tutaj bardzo mocno rozmijają się one z zapewnieniami krakowskiego naukowca o tym, iż świetnie rozumie problemy Śląska. Który drży na myśl o tym, jaki los czeka kopalnie, gdy w UE wprowadzone zostaną bardziej restrykcyjne limity emisji CO2 i szkodliwych pyłów, które generuje polskie górnictwo. Interesom górników nie sprzyjają też popierane przez Andrzeja Dudę działania na rzecz tzw. energii prosumenckiej.

Przypominamy, że więcej danych na temat poglądów rzeczywiście prezentowanych przez polskich polityków znajdziecie na blogu serwisu MamPrawoWiedziec.pl w naTemat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...