Cichy (choć bardzo widoczny) bohater. Lansujący się w Wilanowie Ryszard Czarnecki hitem internetu

Ryszard Czarnecki stał się nieoczekiwanym bohaterem uroczystości wręczenia Andrzejowi Dudzie certyfikatu o wyborze na prezydenta.
Ryszard Czarnecki stał się nieoczekiwanym bohaterem uroczystości wręczenia Andrzejowi Dudzie certyfikatu o wyborze na prezydenta. Fot. Zrzut ekranu z TVP INFO
"Location, location, location" – mówi na początku "House of Cards" Frank Underwood. Wie o tym doskonale Ryszard Czarnecki, który pojawił się na uroczystości wręczenia zaświadczenia o wyborze prezydentowi-elektowi Andrzejowi Dudzie. Czarnecki stanął nieco z tyłu, ale tak, że akurat wpasował się między Andrzeja Dudę a jego rodzinę.


Główną postacią uroczystości w Pałacu w Wilanowie był oczywiście Andrzej Duda. Ale każdy, kto oglądał transmisję nie mógł nie zauważyć Ryszarda Czarneckiego. Znany ze swojej miłości do kamer wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego ustawił się tak, że wyglądało, jakby stał między prezydentem-elektem a jego rodziną. Oczywiście stał rząd za nimi, ale dla widzów było to niedostrzegalne.
Dlatego szybko zaczęli komentować zachowanie polityka. Jedni chwalili jego przebiegłość i znajomość działania mediów. Inni krytykowali parcie na szkło i próbę ogrzania się w świetle Andrzeja Dudy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza